IX Forum Młodej Logistyki “Kuźnia kreatywności”

C

03-04-2010

  Studenckie Koło Logistyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej pragnie poinformować, że już za dwa tygodnie odbędzie się IX edycja Forum Młodej Logistyki - największej i najstarszej logistycznej konferencji studenckiej w Polsce.      W dniach 15 - 17 kwietnia, w Hotelu Kuźnia Napoleońska w Teresinie spotkają się członkowie 14 kół naukowych z całego kraju. Jak co roku ich zadaniem będzie prezentacja i obrona swojego rozwiązania zadania logistycznego, które otrzymali w lutym. Również i w tym roku dołożono wszelkich starań, aby zadanie, z którym zmierzą się studenci, było ciekawe i wymagające. W realizacji tego założenia pomogły firmy Konslog oraz DGL.   Forum Młodej Logistyki to spotkanie młodych ludzi zainteresowanych branżą TSL. Forum jest jednocześnie okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i osiągnięciami w tym sektorze oraz do dyskusji na temat szeroko pojętej logistyki. Forum cieszy się coraz większą popularnością wśród studentów oraz firm z branży TSL. Stało się ono wyjątkową imprezą zrzeszającą przyszłą kadrę menedżerską. Tegoroczna edycja, opatrzona hasłem "Kuźnia kreatywności" wniesie do formuły konferencji wiele zmian. Jedną z najistotniejszych, będzie nowy system prezentacji rozwiązań, który wymagać będzie od studentów kreatywności i szybkiego podejmowania decyzji. Organizatorzy wierzą, że nowa formuła nie tylko uatrakcyjni konferencję, ale również będzie źródłem cennego doświadczenia. Nad wysokim poziomem merytorycznej IX Forum Młodej Logistyki czuwać będzie kapituła ekspertów, w skład, której wejdą przedstawiciele największych firm branży TSL i FMCG. Udział w tegorocznej edycji potwierdziły firmy: Fiege, Gefco, Hellmann, Jungheinrich, No Limit, Schenker i TNT.   Forum Młodej Logistyki, to nie tylko zadanie logistyczne. Pierwszego dnia, po ogłoszeniu wyników odbędzie się impreza integracyjna, na której oprócz zabawy, studenci będą mogli porozmawiać na temat swoich rozwiązań z ekspertami. W trakcie drugiego dnia konferencji uczestnicy wezmą udział w szkoleniach i warsztatach tematycznych, przygotowanych przez firmy Gefco, DGL, Konslog  i Procter & Gamble. W ubiegłym roku zagraliśmy w grę Logisland, która cieszyła się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestników. W nadchodzącej edycji Forum Młodej Logistyki również zapewnimy uczestnikom konferencji możliwość wzięcia udział w grze łączącej elementy rozrywkowe i edukacyjne.   Mamy nadzieję, że IX Forum Młodej Logistyki zostanie zapamiętane, jako miejsce gdzie splata się ze sobą nauka, doświadczenie, rozrywka i  przede wszystkim dobra zabawa.   Do zobaczenia już za dwa tygodnie. Studenckie Koło Logistyki Stosowanej   VIII Forum Młodej Logistyki    

 

Studenckie Koło Logistyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej pragnie poinformować, że już za dwa tygodnie odbędzie się IX edycja Forum Młodej Logistyki – największej i najstarszej logistycznej konferencji studenckiej w Polsce.   

 

PROMOCJA

PROMOCJA

W dniach 15 – 17 kwietnia, w Hotelu Kuźnia Napoleońska w Teresinie spotkają się członkowie 14 kół naukowych z całego kraju. Jak co roku ich zadaniem będzie prezentacja i obrona swojego rozwiązania zadania logistycznego, które otrzymali w lutym. Również i w tym roku dołożono wszelkich starań, aby zadanie, z którym zmierzą się studenci, było ciekawe i wymagające. W realizacji tego założenia pomogły firmy Konslog oraz DGL.

 

Forum Młodej Logistyki to spotkanie młodych ludzi zainteresowanych branżą TSL. Forum jest jednocześnie okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i osiągnięciami w tym sektorze oraz do dyskusji na temat szeroko pojętej logistyki. Forum cieszy się coraz większą popularnością wśród studentów oraz firm z branży TSL. Stało się ono wyjątkową imprezą zrzeszającą przyszłą kadrę menedżerską.


Tegoroczna edycja, opatrzona hasłem “Kuźnia kreatywności” wniesie do formuły konferencji wiele zmian. Jedną z najistotniejszych, będzie nowy system prezentacji rozwiązań, który wymagać będzie od studentów kreatywności i szybkiego podejmowania decyzji. Organizatorzy wierzą, że nowa formuła nie tylko uatrakcyjni konferencję, ale również będzie źródłem cennego doświadczenia. Nad wysokim poziomem merytorycznej IX Forum Młodej Logistyki czuwać będzie kapituła ekspertów, w skład, której wejdą przedstawiciele największych firm branży TSL i FMCG. Udział w tegorocznej edycji potwierdziły firmy: Fiege, Gefco, Hellmann, Jungheinrich, No Limit, Schenker i TNT.

 

Forum Młodej Logistyki, to nie tylko zadanie logistyczne. Pierwszego dnia, po ogłoszeniu wyników odbędzie się impreza integracyjna, na której oprócz zabawy, studenci będą mogli porozmawiać na temat swoich rozwiązań z ekspertami. W trakcie drugiego dnia konferencji uczestnicy wezmą udział w szkoleniach i warsztatach tematycznych, przygotowanych przez firmy Gefco, DGL, Konslog  i Procter & Gamble. W ubiegłym roku zagraliśmy w grę Logisland, która cieszyła się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestników. W nadchodzącej edycji Forum Młodej Logistyki również zapewnimy uczestnikom konferencji możliwość wzięcia udział w grze łączącej elementy rozrywkowe i edukacyjne.

 

Mamy nadzieję, że IX Forum Młodej Logistyki zostanie zapamiętane, jako miejsce gdzie splata się ze sobą nauka, doświadczenie, rozrywka i  przede wszystkim dobra zabawa.

 

Do zobaczenia już za dwa tygodnie.

Studenckie Koło Logistyki Stosowanej


 

VIII Forum Młodej Logistyki

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C