Jak skutecznie chronić i przetwarzać firmowe dane? – Konferencja

C

23-10-2012

  Współczesne przedsiębiorstwa generują ogromne ilości danych, które są udostępniane, przetwarzane, przekazywane i przechowywane w centrach danych. Data Center to więc nie tylko modne hasło, ale przede wszystkim synonim bezpieczeństwa danych. Wszystkich, którzy chcą w skuteczny sposób ochronić i przetwarzać firmowe dane zapraszamy na spotkanie poświęcone najnowszym rozwiązaniom Data Center już 21 listopada do Centrum Bankowo-Finansowego "Nowy Świat". TSL Biznes objął wydarzenie patronatem medialnym.     Podczas konferencji najnowsze rozwiązania i technologie zaprezentują firmy Brocade i Diskus. O najważniejszych aspektach Data Center ? zarówno technicznych jak i prawnych ? opowiedzą m.in. Wojciech Ehrenfeld, dyrektor IT Operations, Grupa Onet.pl i dr Joanna Tomaszewska, z Kancelarii Prawnej Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy S.K.A.   Poruszone zostaną problemu z zakresu budowy budowy nowoczesnego centrum danych, bezpieczeństwa w data center, wirtualizacji w data center, zarządzania w data center, konwergentnej infrastruktury i technologii cloud computing.   Udział w konferencji jest bezpłatny dla osób odpowiedzialnych za: składowanie i przetwarzanie firmowych danych pozyskiwanie i utrzymanie infrastruktury technicznej firmy zarządzanie centrami danych w firmie w tym: dyrektorów i managerów ds. rozwoju biznesu kierowników projektów szefów działów technicznych szefów działów IT, bezpieczeństwa doradców zarządu Rejestracja pod adresem: http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/nowoczesne-data-center-2/rejestracja-154.htm

 

konferencja1Współczesne przedsiębiorstwa generują ogromne ilości danych, które są udostępniane, przetwarzane, przekazywane i przechowywane w centrach danych. Data Center to więc nie tylko modne hasło, ale przede wszystkim synonim bezpieczeństwa danych. Wszystkich, którzy chcą w skuteczny sposób ochronić i przetwarzać firmowe dane zapraszamy na spotkanie poświęcone najnowszym rozwiązaniom Data Center już 21 listopada do Centrum Bankowo-Finansowego “Nowy Świat”. TSL Biznes objął wydarzenie patronatem medialnym.

 

 

Podczas konferencji najnowsze rozwiązania i technologie zaprezentują firmy Brocade i Diskus. O najważniejszych aspektach Data Center ? zarówno technicznych jak i prawnych ? opowiedzą m.in. Wojciech Ehrenfeld, dyrektor IT Operations, Grupa Onet.pl i dr Joanna Tomaszewska, z Kancelarii Prawnej Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy S.K.A.

 

Poruszone zostaną problemu z zakresu budowy budowy nowoczesnego centrum danych, bezpieczeństwa w data center, wirtualizacji w data center, zarządzania w data center, konwergentnej infrastruktury i technologii cloud computing.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny dla osób odpowiedzialnych za:

  • składowanie i przetwarzanie firmowych danych
  • pozyskiwanie i utrzymanie infrastruktury technicznej firmy
  • zarządzanie centrami danych w firmie

w tym:

  • dyrektorów i managerów ds. rozwoju biznesu
  • kierowników projektów
  • szefów działów technicznych
  • szefów działów IT, bezpieczeństwa
  • doradców zarządu


Rejestracja pod adresem:

http://www.multitrain.pl/home/kalendarium/nowoczesne-data-center-2/rejestracja-154.htm

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C