Jak wydać mniej pieniędzy?

C

05-02-2013

  Wsparcie polskich przedsiębiorstw przez ograniczenie ryzyk zawartych w zobowiązaniach finansowych i minimalizację ich kosztów, to cel jaki przed sobą stawiają partnerzy zarządzający MGW Corporate Consulting Group sp. z o.o.   cheap generic antabuse buy cheap budesonide order prednisolone online no prescription order zoloft with no prescription benicar online order proscar online no prescription how to buy zoloft   Spółka ta na polskim rynku działa od ponad 3 lat i jest jedyną firmą doradczą specjalizującą się w redukcji kosztów związanych z zawartymi umowami leasingu bądź kredytu, świadczącą tak kompleksowy zakres usług w obszarze optymalizacji zobowiązań finansowych. Założyciele i udziałowcy firmy, dzięki temu, że w przeszłości zajmowali kierownicze stanowiska w renomowanych instytucjach finansowych, mają kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Zakres działania Do usług, jakie świadczy firma należą: - audyt zobowiązań finansowych - umów leasingu, kredytu, etc. - weryfikacja i negocjacje zapisów umów, kowenantów, zapisów dodatkowych, marż; - monitorowanie prawidłowości naliczania opłat przez firmy leasingowe oraz ich negocjacje i reklamacje, a także outsourcing związanych z tym czynności księgowych, a także monitorowanie wykorzystania i spłaty kredytów, - pozyskiwanie najkorzystniejszych na rynku ofert finansowania oraz negocjowanie szczegółowych warunków umów, a także refinansowanie, - wsparcie klientów w restrukturyzacji zobowiązań finansowych oraz planowanie strategiczne i pozyskiwanie inwestorów. MGW CCG finansowanie pozyskuje w postaci kredytów inwestycyjnych, factoringu, emisji obligacji korporacyjnych lub pożyczek typu mezzanine finance. Jeżeli jest to niezbędne, opracowuje również profesjonalne biznes plany, wyceny przedsiębiorstw, procesy przekształceń, projekcje finansowe i programy naprawcze. Autorskie rozwiązanie Produktem autorskim MGW CCG, cieszącym się dużą popularnością przede wszystkim wśród firm transportowych, jest Leasing Monitor, który daje możliwość monitorowania umów leasingowych. Dzięki niemu doradcy MGW CCG łatwo mogą stwierdzić na ile prawidłowa jest obsługa umów przez firmy leasingowe, co - w razie wykrycia różnych uchybień - pozwala firmom zaoszczędzili nawet setki tysięcy złotych. Wynagrodzenie MGW CCG opiera się głównie na prowizjach od wyniku typu sukces fee, a to dlatego, że - jak twierdzą udziałowcy firmy - są pewni wartości dodanej jaką ona wnosi. Dla zachowania obiektywizmu i unikania konfliktu interesów nie pobierane jest wynagrodzenie od instytucji finansowych. MGW CCG, firmom które zaprasza do współpracy, proponuje skorzystanie z możliwości bezpłatnego audytu wybranych umów leasing/kredytu lub innych instrumentów dłużnych.    

 

kmghWsparcie polskich przedsiębiorstw przez ograniczenie ryzyk zawartych w zobowiązaniach finansowych i minimalizację ich kosztów, to cel jaki przed sobą stawiają partnerzy zarządzający MGW Corporate Consulting Group sp. z o.o.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 


Spółka ta na polskim rynku działa od ponad 3 lat i jest jedyną firmą doradczą specjalizującą się w redukcji kosztów związanych z zawartymi umowami leasingu bądź kredytu, świadczącą tak kompleksowy zakres usług w obszarze optymalizacji zobowiązań finansowych. Założyciele i udziałowcy firmy, dzięki temu, że w przeszłości zajmowali kierownicze stanowiska w renomowanych instytucjach finansowych, mają kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie.


Zakres działania


Do usług, jakie świadczy firma należą:

– audyt zobowiązań finansowych – umów leasingu, kredytu, etc. – weryfikacja i negocjacje zapisów umów, kowenantów, zapisów dodatkowych, marż;

– monitorowanie prawidłowości naliczania opłat przez firmy leasingowe oraz ich negocjacje i reklamacje, a także outsourcing związanych z tym czynności księgowych, a także monitorowanie wykorzystania i spłaty kredytów,

– pozyskiwanie najkorzystniejszych na rynku ofert finansowania oraz negocjowanie szczegółowych warunków umów, a także refinansowanie,

– wsparcie klientów w restrukturyzacji zobowiązań finansowych oraz planowanie strategiczne i pozyskiwanie inwestorów.


MGW CCG finansowanie pozyskuje w postaci kredytów inwestycyjnych, factoringu, emisji obligacji korporacyjnych lub pożyczek typu mezzanine finance. Jeżeli jest to niezbędne, opracowuje również profesjonalne biznes plany, wyceny przedsiębiorstw, procesy przekształceń, projekcje finansowe i programy naprawcze.


Autorskie rozwiązanie


Produktem autorskim MGW CCG, cieszącym się dużą popularnością przede wszystkim wśród firm transportowych, jest Leasing Monitor, który daje możliwość monitorowania umów leasingowych. Dzięki niemu doradcy MGW CCG łatwo mogą stwierdzić na ile prawidłowa jest obsługa umów przez firmy leasingowe, co – w razie wykrycia różnych uchybień – pozwala firmom zaoszczędzili nawet setki tysięcy złotych.


Wynagrodzenie MGW CCG opiera się głównie na prowizjach od wyniku typu sukces fee, a to dlatego, że – jak twierdzą udziałowcy firmy – są pewni wartości dodanej jaką ona wnosi. Dla zachowania obiektywizmu i unikania konfliktu interesów nie pobierane jest wynagrodzenie od instytucji finansowych.


MGW CCG, firmom które zaprasza do współpracy, proponuje skorzystanie z możliwości bezpłatnego audytu wybranych umów leasing/kredytu lub innych instrumentów dłużnych.

 

fb_like

 


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C