Jarek Król Dyrektorem Zarządzającym na kraje Europy Środkowo-Wschodniej Wincanton

C

23-07-2010

  {modal href="/images/stories/jarek krol_big.jpg"} {/modal} Z dniem 15 lipca 2010 Jarek Król objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego na kraje Europy Środkowej i Wschodniej Wincanton.   Nowy Dyrektor jest doświadczonym menedżerem doskonale znającym rynek TSL, na którym odniósł liczne sukcesy. Jarek Król jest absolwentem transportu i logistyki Politechniki Warszawskiej. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował w takich firmach jak Danone, Tchibo oraz Procter and Gamble w Polsce, USA i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego na Polskę w DHL Supply Chain. Pracę na stanowisku Dyrektora Zarządzającego na kraje Europy Środkowej i Wschodniej  Wincanton z końcem czerwca br. zakończył Ryszard Warzocha, który pracował w Wincanton ponad dziesięć lat.

 

{modal href=”/images/stories/jarek krol_big.jpg”}

PROMOCJA

PROMOCJA

{/modal}

Z dniem 15 lipca 2010 Jarek Król objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego na kraje Europy Środkowej i Wschodniej Wincanton.

 

Nowy Dyrektor jest doświadczonym menedżerem doskonale znającym rynek TSL, na którym odniósł liczne sukcesy. Jarek Król jest absolwentem transportu i logistyki Politechniki Warszawskiej.


W trakcie swojej kariery zawodowej pracował w takich firmach jak Danone, Tchibo oraz Procter and Gamble w Polsce, USA i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego na Polskę w DHL Supply Chain.


Pracę na stanowisku Dyrektora Zarządzającego na kraje Europy Środkowej i Wschodniej  Wincanton z końcem czerwca br. zakończył Ryszard Warzocha, który pracował w Wincanton ponad dziesięć lat.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C