Jetpak wchodzi do Polski

C

13-04-2017

Po rozszerzeniu swojej działalności na Holandię, Wielką Brytanię i kraje nadbałtyckie Jetpak wchodzi do Polski. Nowa usługa transportu „od drzwi do drzwi” z i do Polski to ważny element realizacji strategii Jetpak mającej na celu umocnienie pozycji firmy nie tylko w krajach skandynawskich, lecz także w Europie.   Jetpak zapewni Polsce dostęp do ponad 140 lotnisk w krajach skandynawskich, co pozwoli zaoferować klientom szybkie i niezawodne usługi transportu „od drzwi do drzwi” pomiędzy Polską, krajami skandynawskimi i resztą Europy. Dzięki wyłącznej obsłudze lotnisk w krajach skandynawskich oraz możliwości korzystania z połączeń komercyjnych z Warszawą, Gdańskiem, Poznaniem i Wrocławiem Jetpak może zaoferować najszybsze na rynku dostawy przesyłek priorytetowych.    „Obecnie podłączamy kolejny ważny kraj do naszej niezrównanej sieci przesyłek ekspresowych w krajach skandynawskich. Jest to nie tylko korzystne dla naszych dotychczasowych klientów, lecz także pozwala nam zaoferować nasze usługi nowym klientom. Dzięki ponad 123 połączeniom dziennie do i z Polski oferowana przez Jetpak usługa dostawy w ten sam dzień została ciepło przyjęta przez podmioty z wielu branż, które potrzebują szybkiej i niezawodnej logistyki pomiędzy Polską a krajami skandynawskimi”  powiedział Rasmus Enderslev, menedżer ds. sprzedaży w Europie.    Aby zaznaczyć swoją obecność na lokalnym rynku, Jetpak wybrał SAWA Logistics jako swojego wyłącznego agenta. 

jetpak zamekPo rozszerzeniu swojej działalności na Holandię, Wielką Brytanię i kraje nadbałtyckie Jetpak wchodzi do Polski. Nowa usługa transportu „od drzwi do drzwi” z i do Polski to ważny element realizacji strategii Jetpak mającej na celu umocnienie pozycji firmy nie tylko w krajach skandynawskich, lecz także w Europie.

 

Jetpak zapewni Polsce dostęp do ponad 140 lotnisk w krajach skandynawskich, co pozwoli zaoferować klientom szybkie i niezawodne usługi transportu „od drzwi do drzwi” pomiędzy Polską, krajami skandynawskimi i resztą Europy. Dzięki wyłącznej obsłudze lotnisk w krajach skandynawskich oraz możliwości korzystania z połączeń komercyjnych z Warszawą, Gdańskiem, Poznaniem i Wrocławiem Jetpak może zaoferować najszybsze na rynku dostawy przesyłek priorytetowych. 

 

„Obecnie podłączamy kolejny ważny kraj do naszej niezrównanej sieci przesyłek ekspresowych w krajach skandynawskich. Jest to nie tylko korzystne dla naszych dotychczasowych klientów, lecz także pozwala nam zaoferować nasze usługi nowym klientom. Dzięki ponad 123 połączeniom dziennie do i z Polski oferowana przez Jetpak usługa dostawy w ten sam dzień została ciepło przyjęta przez podmioty z wielu branż, które potrzebują szybkiej i niezawodnej logistyki pomiędzy Polską a krajami skandynawskimi”  powiedział Rasmus Enderslev, menedżer ds. sprzedaży w Europie. 

 

Aby zaznaczyć swoją obecność na lokalnym rynku, Jetpak wybrał SAWA Logistics jako swojego wyłącznego agenta. 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C