Jones Lang LaSalle rozbudowuje zespół ds. projektów produkcyjno-magazynowych

C

04-12-2013

Firma doradcza Jones Lang LaSalle rozwija zespół specjalistów ds. projektów produkcyjno-magazynowych. Do działu zarządzanego przez Tomasza Olszewskiego dołączyli właśnie Maciej Ilczyszyn oraz Michał Chmielowiec.         Maciej Ilczyszyn jako BTS Manager odpowiada za kompleksową koordynację oraz realizację projektów typu BTS (build-to-suit) ? obiektów realizowanych zgodnie ze specjalnymi wymaganiami inwestora. Przed dołączeniem do Jones Lang LaSalle Maciej pracował jako Project Manager w firmie PM Group Polska, gdzie uczestniczył w projektowaniu i budowie obiektów przemysłowych oraz w projektach rozbudowy portów lotniczych, m.in. w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobywał również jako Koordynator Projektów w firmie Takenaka Europe. Maciej jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej i doświadczonym projektantem, specjalizującym się w projektach przemysłowych.   Stworzenie dedykowanego stanowiska do realizacji inwestycji BTS wynika z rosnącego znaczenia tego typu obiektów na polskim rynku nieruchomości przemysłowych. Ze względu na spowolnienie gospodarcze w ostatnich latach i związane z nim ograniczenie projektów spekulacyjnych, projekty typu build-to-suit nie są już sezonowym zjawiskiem, ale jednym z alternatywnych rozwiązań zarówno dla najemców, jak i inwestorów.   W ramach rozwoju kompleksowych usług z obszaru inwestycji BTS do Jones Lang LaSalle dołączył również Michał Chmielowiec, który na stanowisku Konsultanta ds. Gruntów Przemysłowych odpowiadać będzie za pozyskiwanie oraz sprzedaż terenów przemysłowych. Doświadczenie zawodowe Michał zdobywał współpracując m.in. przy projektach dla Jeronimo Martins Polska, Dino Polska, Kaufland Polska, Tesco Polska, Intermarche, McDonald?s, Statoil Poland czy Czerwona Torebka. Michał jest absolwentem Zarządzania i Marketingu na Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz Zarządzania Nieruchomościami na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.  

jones-lang-lasalle-logoFirma doradcza Jones Lang LaSalle rozwija zespół specjalistów ds. projektów produkcyjno-magazynowych. Do działu zarządzanego przez Tomasza Olszewskiego dołączyli właśnie Maciej Ilczyszyn oraz Michał Chmielowiec.

 

 

 

 

Maciej Ilczyszyn jako BTS Manager odpowiada za kompleksową koordynację oraz realizację projektów typu BTS (build-to-suit) ? obiektów realizowanych zgodnie ze specjalnymi wymaganiami inwestora. Przed dołączeniem do Jones Lang LaSalle Maciej pracował jako Project Manager w firmie PM Group Polska, gdzie uczestniczył w projektowaniu i budowie obiektów przemysłowych oraz w projektach rozbudowy portów lotniczych, m.in. w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobywał również jako Koordynator Projektów w firmie Takenaka Europe. Maciej jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej i doświadczonym projektantem, specjalizującym się w projektach przemysłowych.

 

Stworzenie dedykowanego stanowiska do realizacji inwestycji BTS wynika z rosnącego znaczenia tego typu obiektów na polskim rynku nieruchomości przemysłowych. Ze względu na spowolnienie gospodarcze w ostatnich latach i związane z nim ograniczenie projektów spekulacyjnych, projekty typu build-to-suit nie są już sezonowym zjawiskiem, ale jednym z alternatywnych rozwiązań zarówno dla najemców, jak i inwestorów.

 

W ramach rozwoju kompleksowych usług z obszaru inwestycji BTS do Jones Lang LaSalle dołączył również Michał Chmielowiec, który na stanowisku Konsultanta ds. Gruntów Przemysłowych odpowiadać będzie za pozyskiwanie oraz sprzedaż terenów przemysłowych. Doświadczenie zawodowe Michał zdobywał współpracując m.in. przy projektach dla Jeronimo Martins Polska, Dino Polska, Kaufland Polska, Tesco Polska, Intermarche, McDonald?s, Statoil Poland czy Czerwona Torebka. Michał jest absolwentem Zarządzania i Marketingu na Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami oraz Zarządzania Nieruchomościami na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C