Jubileusz Scandinavian Express

C

26-09-2013

Scandinavian Express Poland sp. z o.o., operator logistyczny specjalizujący się w spedycji i transporcie towarów między Europą Środkową a Skandynawią, obchodzi 20-lecie działalności.         Przedsiębiorstwo założone w 1993 roku w Gdańsku jako mała firma spedycyjna, w ciągu ostatnich 20 lat znacząco rozwinęło swoją działalność, zakres usług i możliwości operacyjne na wymagającym rynku skandynawskim. Dziś Scandinavian Express to pełna oferta logistyczna, w tym ekspresowe przesyłki drobnicowe i transporty ponadgabarytowe, własna wielofunkcyjna flota, nowoczesne magazyny oraz skandynawskojęzyczny zespół spedytorów.   Firma cieszy się zaufaniem polskich jak i szwedzkich, norweskich czy fińskich klientów. Scandinavian Express obsługuje zarówno logistykę największych skandynawskich koncernów z branży stalowej, papierniczej, budowalnej, inwestycyjnej czy automotive - jak i potrzeby rodzimych małych oraz średnich przedsiębiorstw kooperujących ze Skandynawią, będących bardzo ważnymi klientami naszej firmy.     Z okazji jubileuszu 20-lecia firma zaprasza na dedykowaną stronę jubileuszową, gdzie m.in. unikatowe video pokazujące ludzi, pasję i wartości Scandinavian Express.  

20yearseScandinavian Express Poland sp. z o.o., operator logistyczny specjalizujący się w spedycji i transporcie towarów między Europą Środkową a Skandynawią, obchodzi 20-lecie działalności.

 

 

 

 

Przedsiębiorstwo założone w 1993 roku w Gdańsku jako mała firma spedycyjna, w ciągu ostatnich 20 lat znacząco rozwinęło swoją działalność, zakres usług i możliwości operacyjne na wymagającym rynku skandynawskim. Dziś Scandinavian Express to pełna oferta logistyczna, w tym ekspresowe przesyłki drobnicowe i transporty ponadgabarytowe, własna wielofunkcyjna flota, nowoczesne magazyny oraz skandynawskojęzyczny zespół spedytorów.

 

Firma cieszy się zaufaniem polskich jak i szwedzkich, norweskich czy fińskich klientów. Scandinavian Express obsługuje zarówno logistykę największych skandynawskich koncernów z branży stalowej, papierniczej, budowalnej, inwestycyjnej czy automotive – jak i potrzeby rodzimych małych oraz średnich przedsiębiorstw kooperujących ze Skandynawią, będących bardzo ważnymi klientami naszej firmy.

 

 

Z okazji jubileuszu 20-lecia firma zaprasza na dedykowaną stronę jubileuszową, gdzie m.in. unikatowe video pokazujące ludzi, pasję i wartości Scandinavian Express.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C