Jubileuszowa X Konferencja Logistyczna ?Wybrane aspekty współczesnej logistyki?

C

25-04-2014

W dniach 20 ¸ 21 maja 2014 r. na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej odbędzie się Jubileuszowa X Konferencja Logistyczna ?Wybrane aspekty współczesnej logistyki?, która stanowi kontynuację cyklu konferencji logistycznych organizowanych od roku 2002. Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Zarządzania Produkcją i Konsultingu działające przy Katedrze Zarządzania Produkcją i Logistyki.     KN ZPiK funkcjonuje od 1995 roku. Od początku istnienia prowadzi badania, organizuje liczne szkolenia, konferencje, wizyty w firmach oraz pomaga swoim członkom jak najlepiej wykorzystać w życiu wiedzę pozyskaną na studiach. Celem KN ZPiK jest zdobywanie wiedzy praktycznej w przyjemny sposób oraz rozwijanie i popularyzowanie wśród studentów dziedzin naukowych związanych z zarządzaniem, produkcją, jakością oraz logistyką.   Szeroki obszar tematyczny tegorocznej konferencji obejmuje swoim zasięgiem m. in. nowoczesne rozwiązania i koncepcje w logistyce, optymalizację kosztów transportu w łańcuchach dostaw, pomiary w procesach logistycznych, identyfikację i identyfikowalność w łańcuchach dostaw, współczesne rozwiązania w dystrybucji, zarządzanie ryzykiem w logistyce, zarządzanie bezpieczeństwem w łańcuchach dostaw oraz logistykę w usługach medycznych. Konferencja skierowana jest do doktorantów, studentów studiów logistycznych, członków logistycznych kół naukowych, studentów interesujących się aktualnymi trendami w zakresie obsługi logistycznej oraz przedstawicieli firm, których obecność jest szczególnie mile widziana. W planie konferencji przewidziane są wystąpienia studentów, pracowników naukowych uczelni wyższych, przedstawicieli firm logistycznych oraz liczne atrakcje.   Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować w szerszym gronie wyniki swoich badań oraz skonfrontować je z opiniami przedstawicieli firm logistycznych, pracowników wyższych uczelni, przedstawicieli instytucji państwowych i innych zaproszonych gości, którzy w trakcie konferencji przedstawią specjalnie przygotowane na ten cel prezentacje. Wszystkie prezentacje i referaty zostaną wydane w formie recenzowanej publikacji książkowej.   Więcej informacji na stronie www.knzpik.oizet.pl/konferencja/ Zgłoszenia uczestnictwa w konferencji można przesyłać do 11 maja na oficjalnej stronie konferencji w zakładce ?Formularz zgłoszeniowy?.  

x-konferencja-logistyczna--lodzW dniach 20 ¸ 21 maja 2014 r. na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej odbędzie się Jubileuszowa X Konferencja Logistyczna ?Wybrane aspekty współczesnej logistyki?, która stanowi kontynuację cyklu konferencji logistycznych organizowanych od roku 2002. Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Zarządzania Produkcją i Konsultingu działające przy Katedrze Zarządzania Produkcją i Logistyki.

 

 


KN ZPiK funkcjonuje od 1995 roku. Od początku istnienia prowadzi badania, organizuje liczne szkolenia, konferencje, wizyty w firmach oraz pomaga swoim członkom jak najlepiej wykorzystać w życiu wiedzę pozyskaną na studiach. Celem KN ZPiK jest zdobywanie wiedzy praktycznej w przyjemny sposób oraz rozwijanie i popularyzowanie wśród studentów dziedzin naukowych związanych z zarządzaniem, produkcją, jakością oraz logistyką.

 

Szeroki obszar tematyczny tegorocznej konferencji obejmuje swoim zasięgiem m. in. nowoczesne rozwiązania i koncepcje w logistyce, optymalizację kosztów transportu w łańcuchach dostaw, pomiary w procesach logistycznych, identyfikację i identyfikowalność w łańcuchach dostaw, współczesne rozwiązania w dystrybucji, zarządzanie ryzykiem w logistyce, zarządzanie bezpieczeństwem w łańcuchach dostaw oraz logistykę w usługach medycznych. Konferencja skierowana jest do doktorantów, studentów studiów logistycznych, członków logistycznych kół naukowych, studentów interesujących się aktualnymi trendami w zakresie obsługi logistycznej oraz przedstawicieli firm, których obecność jest szczególnie mile widziana. W planie konferencji przewidziane są wystąpienia studentów, pracowników naukowych uczelni wyższych, przedstawicieli firm logistycznych oraz liczne atrakcje.

 

Podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować w szerszym gronie wyniki swoich badań oraz skonfrontować je z opiniami przedstawicieli firm logistycznych, pracowników wyższych uczelni, przedstawicieli instytucji państwowych i innych zaproszonych gości, którzy w trakcie konferencji przedstawią specjalnie przygotowane na ten cel prezentacje. Wszystkie prezentacje i referaty zostaną wydane w formie recenzowanej publikacji książkowej.

 

Więcej informacji na stronie www.knzpik.oizet.pl/konferencja/

Zgłoszenia uczestnictwa w konferencji można przesyłać do 11 maja na oficjalnej stronie konferencji w zakładce ?Formularz zgłoszeniowy?.

 

x-konferencja-logistyczna-lodz

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C