Karta dla wymagających

C

02-12-2013

Czy istnieje karta, która sprawdzi się w transporcie? Czy istnieje produkt na rynku, który zaspokoi wymagania transportu międzynarodowego? Produkt uniwersalny, niezawodny i bezpieczny?         W dzisiejszych czasach transport międzynarodowy może cieszyć się wieloma rozwiązaniami w dziedzinie płatności za paliwo, za autostrady. Na rynku znajduje się coraz więcej Firm, które konkurują między sobą, proponując rozwiązania coraz to bardziej zaawansowane i praktyczne.   W sferze zaniedbania jednak ciągle pozostaje kwestia gotówki w Firmie. Niebezpiecznie jest wyposażać kierowcę w dużą sumę, a czasami taka bywa niezbędna w trasie, zwłaszcza jak zajdzie potrzeba zapłacenia wysokiej kary. W takiej sytuacji każdy chciałby rozwiązać problem jak najszybciej i najtaniej. Pomocne są w takiej sytuacji konta bankowe, jednak ze względu na godziny księgowania nie zawsze można to uczynić szybko i niekoniecznie tanto, biorąc pod uwagę różnice kursowe.   Istnieje także sporo Firm, które mogą dostarczyć gotówkę na miejsce, lecz także w tym przypadku trzeba liczyć się z kosztami i niestety wydłużonym czasem. Najwygodniej byłoby posiadać kartę, która będzie nam pomocna w każdej chwili i w każdej sytuacji.   Kartę, która byłaby własnością Firmy i rozliczenie transakcji nie stanowiłoby dużego problemu.   Biorąc pod uwagę fakt, ze kierowcy zwykle dysponują kilkoma kartami, ale z dużymi ograniczeniami, nowa karta powinna być jak najbardziej uniwersalna, porównywalna do kart kredytowych, tyle, ze bez dostępnego limitu kredytowego. Pusta karta= bezpieczna karta. Karta tego typu nie powinna być zagrożeniem utraty finansowej dla Firmy, nawet w przypadku ewentualnej kradzieży, powinna być bezpieczna i funkcjonalna, z możliwością samodzielnego zarządzania bezpiecznie poprzez internet.   Wdrożenie jakiegokolwiek rozwiązania dotyczącego zaliczek w firmie pozwoli nie tylko na ograniczenie zaliczkowania kierowców, ale także zwiększy kontrole wydatków, nie wspominając o tym, ze pozwoli rozwiązać problem w przypadku niemożliwości skorzystania z karty lojalnościowej.   W szerokiej i bogatej ofercie firm finansowych i banków zapewne znajdzie się przynajmniej substytut idealnego produktu, z pewnością warto poświecić trochę czasu na analizę ofert i uporządkować także ta sferę organizacji transportu międzynarodowego.   tel + 48 12 294 28 56 https://www.yesmoneycard.com/chi-siamo/  

yes-moneyCzy istnieje karta, która sprawdzi się w transporcie? Czy istnieje produkt na rynku, który zaspokoi wymagania transportu międzynarodowego? Produkt uniwersalny, niezawodny i bezpieczny?

 

 

 

 

W dzisiejszych czasach transport międzynarodowy może cieszyć się wieloma rozwiązaniami w dziedzinie płatności za paliwo, za autostrady. Na rynku znajduje się coraz więcej Firm, które konkurują między sobą, proponując rozwiązania coraz to bardziej zaawansowane i praktyczne.

 

W sferze zaniedbania jednak ciągle pozostaje kwestia gotówki w Firmie. Niebezpiecznie jest wyposażać kierowcę w dużą sumę, a czasami taka bywa niezbędna w trasie, zwłaszcza jak zajdzie potrzeba zapłacenia wysokiej kary. W takiej sytuacji każdy chciałby rozwiązać problem jak najszybciej i najtaniej. Pomocne są w takiej sytuacji konta bankowe, jednak ze względu na godziny księgowania nie zawsze można to uczynić szybko i niekoniecznie tanto, biorąc pod uwagę różnice kursowe.

 

Istnieje także sporo Firm, które mogą dostarczyć gotówkę na miejsce, lecz także w tym przypadku trzeba liczyć się z kosztami i niestety wydłużonym czasem.

Najwygodniej byłoby posiadać kartę, która będzie nam pomocna w każdej chwili i w każdej sytuacji.

 

Kartę, która byłaby własnością Firmy i rozliczenie transakcji nie stanowiłoby dużego problemu.

 

Biorąc pod uwagę fakt, ze kierowcy zwykle dysponują kilkoma kartami, ale z dużymi ograniczeniami, nowa karta powinna być jak najbardziej uniwersalna, porównywalna do kart kredytowych, tyle, ze bez dostępnego limitu kredytowego. Pusta karta= bezpieczna karta. Karta tego typu nie powinna być zagrożeniem utraty finansowej dla Firmy, nawet w przypadku ewentualnej kradzieży, powinna być bezpieczna i funkcjonalna, z możliwością samodzielnego zarządzania bezpiecznie poprzez internet.

 

Wdrożenie jakiegokolwiek rozwiązania dotyczącego zaliczek w firmie pozwoli nie tylko na ograniczenie zaliczkowania kierowców, ale także zwiększy kontrole wydatków, nie wspominając o tym, ze pozwoli rozwiązać problem w przypadku niemożliwości skorzystania z karty lojalnościowej.

 

W szerokiej i bogatej ofercie firm finansowych i banków zapewne znajdzie się przynajmniej substytut idealnego produktu, z pewnością warto poświecić trochę czasu na analizę ofert i uporządkować także ta sferę organizacji transportu międzynarodowego.

 

tel + 48 12 294 28 56

https://www.yesmoneycard.com/chi-siamo/

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C