Karta paliwowa prepaid – jak działa i na czym polega?

C

30-10-2020

Czy słyszałeś o kartach paliwowych prepaid? O co w tym chodzi i na co pozwala Ci takie rozwiązanie? Nie czekaj dłużej i już dziś poznaj karty paliwowe prepaid!

Czy słyszałeś o kartach paliwowych prepaid? O co w tym chodzi i na co pozwala Ci takie rozwiązanie? Nie czekaj dłużej i już dziś poznaj karty paliwowe prepaid!
 
Karty paliwowe – idealne dla każdej floty
 
Karty paliwowe od lat stosowane są przez przedsiębiorstwa działające w różnych branżach – nieważne, w jakim segmencie rynku funkcjonują, istotne jest jedynie to, aby miały flotę pojazdów. W takim wypadku posiadanie karty paliwowej jest opłacalne zarówno dla koncernu ją wydającego, jak i firm korzystających z nabytych przywilejów – których zresztą jest bardzo wiele. Karta paliwowa skraca czas wizyty na stacji paliw – po zatankowaniu wystarczy udać się do kasjera i zapłacić za jej pomocą. Nie musisz czekać, aż kasjer wystawi fakturę czy też ich kolekcjonować, by następnie zawieźć do firmy. Zamiast tego na koniec okresu rozliczeniowego otrzymasz dokument zbiorczy podsumowujący wszystkie dokonane transakcje. Trzeba też dodać, że taka forma płatności jest bardzo bezpieczna, gdyż kierowca nie musi wozić ze sobą gotówki.
 
Warto jednak zwrócić uwagę na inny czynnik, który w wielu przypadkach uniemożliwia korzystanie z karty paliwowej. Otóż wiele koncernów zabezpiecza się poprzez zobowiązanie użytkownika do tankowania określonej ilości paliwa w trakcie okresu rozliczeniowego. Niestety limity te są dosyć wysokie, często nie mogą ich spełnić firmy, które mają w swojej flocie zaledwie kilka pojazdów. Czy znaczy to, że w takiej sytuacji mniejsze przedsiębiorstwa nie mogą mieć karty paliwowej? Na szczęście nie! Znakomitym pomysłem w takim przypadku są karty paliwowe BP Komfort Prepaid.
 
BP Komfort Prepaid – karta paliwowa dla małych firm
 
Karta paliwowa BP Komfort Prepaid jest kartą przedpłaconą. Co to oznacza? Otóż aby korzystać z pełni jej możliwości, w pierwszej kolejności trzeba wpłacić na nią środki. W ten sposób przy opłatach na stacji wszelkie kwoty pobierane są z Twojego konta. Nie musisz się zatem obawiać, że wydasz zbyt dużo, gdyż nigdy nie przekroczysz swojego salda. Ponadto w dowolnym momencie możesz sprawdzić online stan swojego konta, doładować je lub sprawdzić dotychczasową historię transakcji. W ten sposób zwiększasz kontrolę nad firmowymi wydatkami, a nie jest żadną tajemnicą, że to bardzo istotne w kontekście prawidłowego zarządzania finansami.
 
Ponadto karta paliwowa BP Komfort Prepaid ma inne przewagi nad większością konkurencyjnych produktów. BP Komfort Prepaid to zarówno karta paliwowa bez zabezpieczeń, jak i karta paliwowa bez kaucji. Dzięki temu nie musisz obawiać się ukrytych kosztów, jak i nie podpiszesz żadnego zobowiązania dotyczącego minimalnej ilości tankowanego paliwa w trakcie okresu rozliczeniowego. Zawsze będziesz tankował tylko i aż tyle, ile potrzebujesz.
 
Karta paliwowa BP Komfort Prepaid przeznaczona jest dla firm, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł. Dzięki temu produktowi możesz korzystać z różnego rodzaju promocji czy rabatów, dzięki którym oszczędzisz jeszcze więcej. Ponadto na stałe obowiązują Cię zniżki:
  • 5% na myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy,
  • 5 groszy na litrze zwykłego paliwa,
  • 10 groszy na litrze paliwa premium.
 
BP Komfort Prepaid to produkt innowacyjny, prosty w obsłudze i bardzo wygodny. Do wyrobienia kart paliwowych nie potrzeba wiele czasu, samodzielnie również określisz ich wartość. Spraw, aby wizyta na stacji była jeszcze większą przyjemnością (i oszczędnością).


 
 
 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C