Karta UPOMINKOWA dostępna w sieci ORLEN.

C

28-11-2013

PKN ORLEN wprowadził do sprzedaży nowy produkt z oferty kart paliwowych ? przedpłaconą Kartę UPOMINKOWĄ.             Karta UPOMINKOWA to: Praktyczny prezent ? idealna niespodzianka dla zapalonych kierowców, ale nie tylko. Kartę UPOMINKOWĄ można wykorzystać na dowolne zakupy korzystając z pełnej oferty produktów i usług na stacjach paliw ORLEN i BLISKA. Wygoda w każdym momencie ? zakup Karty i jej wykorzystanie jest bardzo proste ? wystarczy przyjechać na jedną z wybranych stacji ORLEN, zadeklarować wartość według indywidualnych oczekiwań i odebrać gotowy prezent. Posiadacz Karty będzie mógł z niej skorzystać w największej sieci stacji paliw w Polsce pod marką ORLEN lub BLISKA. Elegancja i prestiż ? wyjątkowy design Karty i eleganckie etui sprawiają, że Karta UPOMINKOWA jest szykownym prezentem na każdą okazję. Szybkie rozwiązanie ? w awaryjnych sytuacjach, gdy brakuje pomysłu na prezent, przyjedź na stację ORLEN i wybierz dopasowaną ofertę. Nowoczesna formuła ? koniec z wręczaniem gotówki, od teraz możesz ją podarować w formie atrakcyjnej i praktycznej karty przedpłaconej zapakowanej w eleganckie etui.   Dodatkowo płacąc Kartą UPOMINKOWĄ możesz gromadzić punkty VITAY i wymieniać je na atrakcyjne nagrody i oferty Partnerów.     Karta UPOMINKOWA pozwala na dokonywanie bezgotówkowych zakupów paliw, produktów w sklepie oraz usług na stacjach paliw należących do sieci ORLEN i BLISKA. Kartę UPOMINKOWĄ można doładować dowolną kwotą w zakresie 50-1000 zł, a dzięki temu dopasować do swoich potrzeb. Limit na karcie może zostać wykorzystany jednorazowo lub przy kliku wizytach. Karta UPOMINKOWA jest ważna 24 miesiące od daty jej aktywacji.   ?Karta UPOMINKOWA jest nowym produktem w naszym portfolio, który na pewno spotka się z zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, nie tylko dla kierowców i może stanowić wyjątkowy i elegancki prezent? ? komentuje Andrzej Kisała z Działu Rozwoju Sprzedaży Flotowej PKN ORLEN.   Więcej informacji o karcie na stronie http://www.dlakierowcow.orlen.pl/pl#pl-karta-upominkowa

orlen-logoPKN ORLEN wprowadził do sprzedaży nowy produkt z oferty kart paliwowych ? przedpłaconą Kartę UPOMINKOWĄ.

 

 

 

 

 

 

Karta UPOMINKOWA to:

  • Praktyczny prezent ? idealna niespodzianka dla zapalonych kierowców, ale nie tylko. Kartę UPOMINKOWĄ można wykorzystać na dowolne zakupy korzystając z pełnej oferty produktów i usług na stacjach paliw ORLEN i BLISKA.
  • Wygoda w każdym momencie ? zakup Karty i jej wykorzystanie jest bardzo proste ? wystarczy przyjechać na jedną z wybranych stacji ORLEN, zadeklarować wartość według indywidualnych oczekiwań i odebrać gotowy prezent. Posiadacz Karty będzie mógł z niej skorzystać w największej sieci stacji paliw w Polsce pod marką ORLEN lub BLISKA.
  • Elegancja i prestiż ? wyjątkowy design Karty i eleganckie etui sprawiają, że Karta UPOMINKOWA jest szykownym prezentem na każdą okazję.
  • Szybkie rozwiązanie ? w awaryjnych sytuacjach, gdy brakuje pomysłu na prezent, przyjedź na stację ORLEN i wybierz dopasowaną ofertę.
  • Nowoczesna formuła ? koniec z wręczaniem gotówki, od teraz możesz ją podarować w formie atrakcyjnej i praktycznej karty przedpłaconej zapakowanej w eleganckie etui.

 

Dodatkowo płacąc Kartą UPOMINKOWĄ możesz gromadzić punkty VITAY i wymieniać je na atrakcyjne nagrody i oferty Partnerów.

 

orlen-karta-upominkowa

 

Karta UPOMINKOWA pozwala na dokonywanie bezgotówkowych zakupów paliw, produktów w sklepie oraz usług na stacjach paliw należących do sieci ORLEN i BLISKA. Kartę UPOMINKOWĄ można doładować dowolną kwotą w zakresie 50-1000 zł, a dzięki temu dopasować do swoich potrzeb.

Limit na karcie może zostać wykorzystany jednorazowo lub przy kliku wizytach. Karta UPOMINKOWA jest ważna 24 miesiące od daty jej aktywacji.

 

?Karta UPOMINKOWA jest nowym produktem w naszym portfolio, który na pewno spotka się z zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, nie tylko dla kierowców i może stanowić wyjątkowy i elegancki prezent? ? komentuje Andrzej Kisała z Działu Rozwoju Sprzedaży Flotowej PKN ORLEN.

 

Więcej informacji o karcie na stronie http://www.dlakierowcow.orlen.pl/pl#pl-karta-upominkowa

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C