Klucz do Francji z DB Schenker

C

25-08-2010

  {modal href="/images/stories/schenker21_big.jpg"} {/modal} Jednym z najważniejszych, europejskich partnerów handlowych dla Polski jest Francja. Jednak wejście z produktami na ten rynek wymaga od polskich firm doskonałej organizacji całej logistyki.   DB Schenker we Francji posiada bardzo silną pozycję, za czym przemawia 98 lokalizacji i 14 terminali międzynarodowych na terenie całego kraju.    Firma zarządza 150.000 m2 powierzchni magazynowej. Przesyłki drobnicowe podejmowane są od nadawców z całej Polski i Francji w każdy dzień roboczy, od poniedziałku do piątku. Średni czas przewozu przesyłek w obu relacjach zajmuje 4 dni robocze. - Nasze linie drobnicowe wyjeżdżają regularnie z Polski do 3 terminali we Francji: Gennevilliers (Paryż ), Strassburg i Lyon. Stamtąd błyskawicznie przesyłki dystrybuowane są na teren całej Francji. Dostawy do Polski odbywają się z 4 terminali, tj. Gennevilliers, Strassburg, Lyon, Nantes. Dzięki temu łącznie w eksporcie i imporcie mamy szesnaście regularnych połączeń drobnicowych między Polską a Francją - mówi Wojciech Tomkiewicz, Kierownik Produktu West Schenker Sp. z o.o.   Optymalizacja połączeń drobnicowych pomiędzy Polską i Francją jest odpowiedzią na oczekiwania klientów i kolejnym krokiem DB Schenker w kierunku skracania czasów dostaw w całej Europie.  

 

{modal href=”/images/stories/schenker21_big.jpg”}

PROMOCJA

PROMOCJA

{/modal}

Jednym z najważniejszych, europejskich partnerów handlowych dla Polski jest Francja. Jednak wejście z produktami na ten rynek wymaga od polskich firm doskonałej organizacji całej logistyki.

 

DB Schenker we Francji posiada bardzo silną pozycję, za czym przemawia 98 lokalizacji i 14 terminali międzynarodowych na terenie całego kraju. 

 

Firma zarządza 150.000 m2 powierzchni magazynowej. Przesyłki drobnicowe podejmowane są od nadawców z całej Polski i Francji w każdy dzień roboczy, od poniedziałku do piątku. Średni czas przewozu przesyłek w obu relacjach zajmuje 4 dni robocze.


Nasze linie drobnicowe wyjeżdżają regularnie z Polski do 3 terminali we Francji: Gennevilliers (Paryż ), Strassburg i Lyon. Stamtąd błyskawicznie przesyłki dystrybuowane są na teren całej Francji. Dostawy do Polski odbywają się z 4 terminali, tj. Gennevilliers, Strassburg, Lyon, Nantes. Dzięki temu łącznie w eksporcie i imporcie mamy szesnaście regularnych połączeń drobnicowych między Polską a Francją – mówi Wojciech Tomkiewicz, Kierownik Produktu West Schenker Sp. z o.o.

 

Optymalizacja połączeń drobnicowych pomiędzy Polską i Francją jest odpowiedzią na oczekiwania klientów i kolejnym krokiem DB Schenker w kierunku skracania czasów dostaw w całej Europie.
 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C