Kluczowy punkt operacyjny spółki Duda Transport

C

27-01-2014

W erze ciągłych zmian, przeobrażeń i dynamicznym trybie działania każdego rodzaju biznesu należy stawiać na rozwój i wzrost firmy. To właśnie ten kierunek obrała firma Duda Transport Sp. z o. o., decydując się na centralizację działań spółki na terenie Śląska, w Katowicach.         Te przekształcenia będą sprzyjać ujednoliceniu działań jak i pozwolą na lepsze wdrażanie decyzji, osiąganie celów, co w konsekwencji stworzy jeszcze silniejszą organizację gospodarczą.   Kolejną przemianą w strukturach firmy jest decyzja o budowie nowej lokalizacji siedziby.   Nowa, większa lokalizacja ma zapewnić przyjazne i dobrze wyposażone miejsca pracy. Bryła projektowanego budynku w widoku z lotu ptaka wygląda jak auto ciężarowe, co było celowym zamierzeniem projektanta budynku. W części zachodniej budynek jest 6-kondygnacyjny, w części środkowej 2-kondygnacyjny, a w części wschodniej 5-kondygnacyjny.   Projekt będzie realizowany na działce będącej własnością spółki. Zakończenie budowy planowane w 2016 r.   Projekt wykonany przez autorską pracownię projektową prowadzoną przez Wojciecha Koziarskiego.      

duda-transportW erze ciągłych zmian, przeobrażeń i dynamicznym trybie działania każdego rodzaju biznesu należy stawiać na rozwój i wzrost firmy. To właśnie ten kierunek obrała firma Duda Transport Sp. z o. o., decydując się na centralizację działań spółki na terenie Śląska, w Katowicach.

 

 

 

 

Te przekształcenia będą sprzyjać ujednoliceniu działań jak i pozwolą na lepsze wdrażanie decyzji, osiąganie celów, co w konsekwencji stworzy jeszcze silniejszą organizację gospodarczą.

 

Kolejną przemianą w strukturach firmy jest decyzja o budowie nowej lokalizacji siedziby.

 

Nowa, większa lokalizacja ma zapewnić przyjazne i dobrze wyposażone miejsca pracy. Bryła projektowanego budynku w widoku z lotu ptaka wygląda jak auto ciężarowe, co było celowym zamierzeniem projektanta budynku. W części zachodniej budynek jest 6-kondygnacyjny, w części środkowej 2-kondygnacyjny, a w części wschodniej 5-kondygnacyjny.

 

Projekt będzie realizowany na działce będącej własnością spółki. Zakończenie budowy planowane w 2016 r.

 

Projekt wykonany przez autorską pracownię projektową prowadzoną przez Wojciecha Koziarskiego.

 

duda-transport-1

 

duda-transport-2

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C