Kolejna firma w gronie Top Employers Polska 2013

C

26-03-2013

  1 marca 2013, w dzień po uroczystości wręczenia nagród Top Employers Polska, w siedzibie PLAY na ulicy Taśmowej w Warszawie, zebrani pracownicy firmy mogli świętować uzyskanie certyfikacji, dzieląc się ogromnym tortem.     Magdalena Kusik, country manager Top Employers Polska, docenia oryginalny pomysł :- PLAY pokazuje, że certyfikat uzyskany przez firmę jest jednocześnie świętem każdego z pracowników. To bardzo ważne. Firma już po raz drugi uzyskała certyfikat Top Employers Polska, przyznawany organizacjom o dojrzałej polityce personalnej, tworzącym przyjazne środowisko pracy.   Badanie Top Employers obejmuje całość zarządzania zasobami ludzkimi w danej organizacji, podzielone na obszary takie, jak świadczenia podstawowe i dodatkowe, warunki pracy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej i zarządzanie kulturą organizacyjną firmy.  

 

topemplo1 marca 2013, w dzień po uroczystości wręczenia nagród Top Employers Polska, w siedzibie PLAY na ulicy Taśmowej w Warszawie, zebrani pracownicy firmy mogli świętować uzyskanie certyfikacji, dzieląc się ogromnym tortem.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 


Magdalena Kusik, country manager Top Employers Polska, docenia oryginalny pomysł :- PLAY pokazuje, że certyfikat uzyskany przez firmę jest jednocześnie świętem każdego z pracowników. To bardzo ważne.


Firma już po raz drugi uzyskała certyfikat Top Employers Polska, przyznawany organizacjom o dojrzałej polityce personalnej, tworzącym przyjazne środowisko pracy.

 

Badanie Top Employers obejmuje całość zarządzania zasobami ludzkimi w danej organizacji, podzielone na obszary takie, jak świadczenia podstawowe i dodatkowe, warunki pracy, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej i zarządzanie kulturą organizacyjną firmy.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C