Kolejna inwestycja w Prologis Park Szczecin

C

26-10-2016

Prologis, Inc. poinformował dziś o rozpoczęciu budowy obiektu spekulacyjnego o powierzchni 9 200 metrów kwadratowych w Prologis Park Szczecin. Budynek został już wynajęty w 60 procentach międzynarodowemu koncernowi meblowemu, który łącznie z nową powierzchnią będzie zajmował 19 600 metrów kwadratowych na terenie parku. Zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2017 roku.   „Powstający obiekt będzie miał zwiększoną ilość doków, odwróconą siatkę słupów i będzie przystosowany do operacji dystrybucyjnych. Na prośbę klienta została dodatkowo zamontowana waga dla samochodów przy dokach, która ma służyć kontroli załadunku i rozładunku”  komentuje Ewa Zawadzka vice president, head of land and development Prologis w Polsce. „Klienci doceniają atuty tego parku, co wpływa na ich duże zainteresowanie, a nam pozwala na jego dynamiczną rozbudowę" dodaje.   Prologis Park Szczecin to nowoczesne centrum dystrybucyjne położone w województwie zachodniopomorskim na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Park składa się obecnie z trzech budynków o łącznej powierzchni 80 700 metrów kwadratowych. Zlokalizowany jest niedaleko trasy S3, niecałe 70 kilometrów od portu w Świnoujściu, 40 kilometrów na wschód od niemieckiej granicy 35 kilometrów na północny wschód od centrum Szczecina i siedem kilometrów na południowy zachód od lotniska w Goleniowie. To czyni go idealną bazą dystrybucji na zachód oraz na Skandynawię.  

Prologis Park Szczecin 1Prologis, Inc. poinformował dziś o rozpoczęciu budowy obiektu spekulacyjnego o powierzchni 9 200 metrów kwadratowych w Prologis Park Szczecin. Budynek został już wynajęty w 60 procentach międzynarodowemu koncernowi meblowemu, który łącznie z nową powierzchnią będzie zajmował 19 600 metrów kwadratowych na terenie parku. Zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2017 roku.

 

„Powstający obiekt będzie miał zwiększoną ilość doków, odwróconą siatkę słupów i będzie przystosowany do operacji dystrybucyjnych. Na prośbę klienta została dodatkowo zamontowana waga dla samochodów przy dokach, która ma służyć kontroli załadunku i rozładunku”  komentuje Ewa Zawadzka vice president, head of land and development Prologis w Polsce. „Klienci doceniają atuty tego parku, co wpływa na ich duże zainteresowanie, a nam pozwala na jego dynamiczną rozbudowę” dodaje.

 

Prologis Park Szczecin to nowoczesne centrum dystrybucyjne położone w województwie zachodniopomorskim na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego. Park składa się obecnie z trzech budynków o łącznej powierzchni 80 700 metrów kwadratowych. Zlokalizowany jest niedaleko trasy S3, niecałe 70 kilometrów od portu w Świnoujściu, 40 kilometrów na wschód od niemieckiej granicy 35 kilometrów na północny wschód od centrum Szczecina i siedem kilometrów na południowy zachód od lotniska w Goleniowie. To czyni go idealną bazą dystrybucji na zachód oraz na Skandynawię.

 

Prologis Park Szczecin 2

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C