Kolejne stacje w sieci MOYA

C

01-02-2017

Pod koniec grudnia pracę w barwach sieci MOYA rozpoczęły dwie stacje paliw - w Krakowie oraz Koźminach-Stachowo.   Stacja w Krakowie to obiekt funkcjonujący od kilku lat przy ul. Makuszyńskiego 26, który przeszedł proces rebrandingu i został dostosowany do standardów sieci. Placówka zlokalizowana jest na krakowskich Bieńczycach, niedaleko drogi wojewódzkiej nr 776 i będzie obsługiwała głównie ruch miejski.W ofercie paliw stacji dostępna jest benzyna 95, 98, LPG oraz olej napędowy. Na stacji działa koncept gastronomiczny Caffe MOYA z ofertą kawową i gorących przekąsek. Obiekt czynny jest całodobowo.   Stacja w Koźminach-Stachowo (Koźminy-Stachowo 1A) to również obiekt, który zmienił barwy i dołączył do sieci MOYA pod koniec grudnia. Stacja położona jest przy drodze krajowej nr 50, na trasie Płońsk - Ciechanów, niecałe 4 km od zjazdu z trasy S7. Wygodny wjazd dostępny jest z obu stron. Stacja prowadzi sprzedaż paliw: 95, ON, ON MOYA Power oraz AdBlue w pojemnikach. W placówce dostępna jest oferta konceptu gastronomicznego  Caffe MOYA. Na terenie obiektu znajduje się parking dla TIR-ów z miejscami dla 10 pojazdów. Stacja czynna jest w godzinach od 6 do 22. Dzięki dołączeniu nowych stacji MOYA zakończyła rok 2016 z liczbą 132 obiektów w sieci.  

MOYA Koz miny Stachowo2Pod koniec grudnia pracę w barwach sieci MOYA rozpoczęły dwie stacje paliw – w Krakowie oraz Koźminach-Stachowo.

 

Stacja w Krakowie to obiekt funkcjonujący od kilku lat przy ul. Makuszyńskiego 26, który przeszedł proces rebrandingu i został dostosowany do standardów sieci. Placówka zlokalizowana jest na krakowskich Bieńczycach, niedaleko drogi wojewódzkiej nr 776 i będzie obsługiwała głównie ruch miejski.
W ofercie paliw stacji dostępna jest benzyna 95, 98, LPG oraz olej napędowy. Na stacji działa koncept gastronomiczny Caffe MOYA z ofertą kawową i gorących przekąsek. Obiekt czynny jest całodobowo.

 

Stacja w Koźminach-Stachowo (Koźminy-Stachowo 1A) to również obiekt, który zmienił barwy i dołączył do sieci MOYA pod koniec grudnia. Stacja położona jest przy drodze krajowej nr 50, na trasie Płońsk – Ciechanów, niecałe 4 km od zjazdu z trasy S7. Wygodny wjazd dostępny jest z obu stron. Stacja prowadzi sprzedaż paliw: 95, ON, ON MOYA Power oraz AdBlue w pojemnikach. W placówce dostępna jest oferta konceptu gastronomicznego  Caffe MOYA. Na terenie obiektu znajduje się parking dla TIR-ów z miejscami dla 10 pojazdów. Stacja czynna jest w godzinach od 6 do 22.

Dzięki dołączeniu nowych stacji MOYA zakończyła rok 2016 z liczbą 132 obiektów w sieci.

 

Krakow 2MOYA Koz miny Stachowo

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C