Kolejny magazyn w Trójmieście

C

12-04-2017

7R Logistic zakończyło budowę Centrum Logistycznego Gdańsk–Kowale V o powierzchni 33 000 mkw. To piąty z planowanych sześciu magazynów wchodzących w skład Parku Logistycznego Gdańsk–Kowale.   Piąty z obiektów wchodzących w skład Parku Logistycznego Gdańsk-Kowale został oddany do użytku po 8 miesiącach od rozpoczęcia budowy. Obecnie wśród jego najemców znajdują się między innymi przedstawiciele branży automotive oraz elektrycznej.    „7R zawsze stara się sprostać indywidualnym wymaganiom klientów. Przygotowujemy powierzchnię pod sprecyzowane potrzeby, dostosowujemy rozwiązania technologiczne do oczekiwań oraz wytycznych związanych z prowadzoną przez klienta działalnością. Jednocześnie, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, staramy się doradzać i proponować wybór najlepszych, biznesowo uzasadnionych rozwiązań i technologii"  mówi Filip Piekarski, Projekt Manager 7R Logistic, odpowiedzialny za budowę gdańskiego obiektu.   Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najemców, 7R przystosowało Centrum Logistyczne Gdańsk-Kowale V pod zabudowę wielopoziomową z automatyką magazynową w postaci automatycznej linii transportu wewnętrznego, a także w system techniki przeładunkowej.    „Ponadto, obiekt wyposażony jest w energooszczędne oświetlenie oparte o oprawy w technologii LED i czujki ruchu, a także energooszczędne rozwiązania w zakresie ogrzewania i wentylacji obiektu. Obciążenie ogniowe budynku zostało zwiększone do poziomu powyżej 4000 MJ/mkw. Magazyn został wyposażony w instalację tryskaczową w regałach" dodaje Filip Piekarski.   „W nowo wybudowanym obiekcie Gdańsk-Kowale V zastosowaliśmy wiele rozwiązań mających na celu usprawnienie działania magazynu, lepszą koordynację pracy, ale również prowadzących do ograniczenie kosztów eksploatacyjnych" mówi Marzena Zaczkiewicz, Leasing Manager 7R Logistic.   Gdańskie inwestycje 7R Logistic powstające w partnerstwie JV z Hillwood od początku cieszyły się zainteresowaniem najemców, były też przez nich nagradzane zarówno za świetną lokalizację, jak i za współpracę z deweloperem prestiżowymi nagrodami takimi jak: Eurobuild Awards, czy Prime Property Prize.   Jeszcze w tym roku planowane jest rozpoczęcie budowy szóstego budynku o powierzchni około 18 000 mkw. Po zakończeniu budowy parku logistycznego w Kowalach, obiekt docelowo liczyć będzie blisko 140 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo – biurowej 7R Logistic planuje kolejne inwestycje w tym regionie.

 F6A81097R Logistic zakończyło budowę Centrum Logistycznego Gdańsk–Kowale V o powierzchni 33 000 mkw. To piąty z planowanych sześciu magazynów wchodzących w skład Parku Logistycznego Gdańsk–Kowale.

 

Piąty z obiektów wchodzących w skład Parku Logistycznego Gdańsk-Kowale został oddany do użytku po 8 miesiącach od rozpoczęcia budowy. Obecnie wśród jego najemców znajdują się między innymi przedstawiciele branży automotive oraz elektrycznej. 

 

„7R zawsze stara się sprostać indywidualnym wymaganiom klientów. Przygotowujemy powierzchnię pod sprecyzowane potrzeby, dostosowujemy rozwiązania technologiczne do oczekiwań oraz wytycznych związanych z prowadzoną przez klienta działalnością. Jednocześnie, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, staramy się doradzać i proponować wybór najlepszych, biznesowo uzasadnionych rozwiązań i technologii”  mówi Filip Piekarski, Projekt Manager 7R Logistic, odpowiedzialny za budowę gdańskiego obiektu.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najemców, 7R przystosowało Centrum Logistyczne Gdańsk-Kowale V pod zabudowę wielopoziomową z automatyką magazynową w postaci automatycznej linii transportu wewnętrznego, a także w system techniki przeładunkowej. 

 

„Ponadto, obiekt wyposażony jest w energooszczędne oświetlenie oparte o oprawy w technologii LED i czujki ruchu, a także energooszczędne rozwiązania w zakresie ogrzewania i wentylacji obiektu. Obciążenie ogniowe budynku zostało zwiększone do poziomu powyżej 4000 MJ/mkw. Magazyn został wyposażony w instalację tryskaczową w regałach” dodaje Filip Piekarski.

 

„W nowo wybudowanym obiekcie Gdańsk-Kowale V zastosowaliśmy wiele rozwiązań mających na celu usprawnienie działania magazynu, lepszą koordynację pracy, ale również prowadzących do ograniczenie kosztów eksploatacyjnych” mówi Marzena Zaczkiewicz, Leasing Manager 7R Logistic.

 

Gdańskie inwestycje 7R Logistic powstające w partnerstwie JV z Hillwood od początku cieszyły się zainteresowaniem najemców, były też przez nich nagradzane zarówno za świetną lokalizację, jak i za współpracę z deweloperem prestiżowymi nagrodami takimi jak: Eurobuild Awards, czy Prime Property Prize.

 

Jeszcze w tym roku planowane jest rozpoczęcie budowy szóstego budynku o powierzchni około 18 000 mkw. Po zakończeniu budowy parku logistycznego w Kowalach, obiekt docelowo liczyć będzie blisko 140 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo – biurowej 7R Logistic planuje kolejne inwestycje w tym regionie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C