Kolejny park Panattoni w Święcicach

C

30-08-2011

  {modal href="/images/stories/aktualnosci/panattoni20110830_big.jpg"}{/modal} Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce, tworzy kolejne centrum dystrybucyjne w strategicznej lokalizacji. Developer buduje już drugi park w podwarszawskich Święcicach - Panattoni Park Święcice II o docelowej powierzchni 20 tys. m2. Pierwszy budynek to obiekt BTS realizowany dla klienta z branży logistycznej.   Panattoni Park Święcice II to najnowsza inwestycja dewelopera w powiecie warszawskim. Jest to kompleks dwóch obiektów, o łącznej powierzchni 20 tys. m2. Pierwszy z budynków to inwestycja typu BTS dla międzynarodowej firmy z branży logistycznej. Obiekt będzie miał powierzchnię 10 300 m2 (z możliwością ekspansji do 14 tys. m2) a jego budowa ruszyła już w sierpniu br. Drugi planowany budynek będzie oferował 6 tys. m2 powierzchni dla różnych klientów.Nowa inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego już Panattoni Park Święcice I. Doskonałą lokalizacją w pobliżu stolicy zainteresowane są przede wszystkim duże firmy, liderzy swoich branż. W Panattoni Park Święcice I swoje centrum dystrybucyjne posiada polski oddział światowego lidera w branży spożywczej - Danone Sp. z o.o., obecna jest tu także firma Tech Data - jeden z największych na świecie dystrybutorów technologii IT."Inwestycja Panattoni Europe, którą była budowa parku w podwarszawskich  Święcicach okazała się być dużym sukcesem - park został w wynajęty w całości, a zainteresowanie  lokalizacją było tak duże, że bez obaw zdecydowaliśmy się na stworzenie kolejnego, strategicznego dla naszych klientów centrum dystrybucyjnego" powiedział, Robert Dobrzycki, Panattoni Europe.Panattoni Park Święcice II został zlokalizowany na działce o powierzchni 5,23 ha, w okolicy Panattoni Park Święcice I. Jest to powiat warszawski zachodni, na terenie gminy Ożarów Mazowiecki, niespełna 19 km od centrum stolicy, bezpośrednio przy trasie krajowej numer 2 (E30). Planowany w okolicy węzeł z autostradą A2 łączącą Berlin z Moskwą sprawia, że inwestycja znajduje się w strategicznej lokalizacji.W okolicy Warszawy, a szczególnie w części zachodniej, wzdłuż trasy wylotowej na Poznań (E30), Panattoni zlokalizował wiele swoich parków. Są to takie miejscowości jak Ożarów, Błonie czy Teresin. Klienci doceniają lokalizację w pobliżu stolicy oraz doskonałe połączenia komunikacyjne z każdą częścią kraju.

 

{modal href=”/images/stories/aktualnosci/panattoni20110830_big.jpg”}panattoni20110830{/modal}

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce, tworzy kolejne centrum dystrybucyjne w strategicznej lokalizacji. Developer buduje już drugi park w podwarszawskich Święcicach – Panattoni Park Święcice II o docelowej powierzchni 20 tys. m2. Pierwszy budynek to obiekt BTS realizowany dla klienta z branży logistycznej.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Panattoni Park Święcice II to najnowsza inwestycja dewelopera w powiecie warszawskim. Jest to kompleks dwóch obiektów, o łącznej powierzchni 20 tys. m2. Pierwszy z budynków to inwestycja typu BTS dla międzynarodowej firmy z branży logistycznej. Obiekt będzie miał powierzchnię 10 300 m2 (z możliwością ekspansji do 14 tys. m2) a jego budowa ruszyła już w sierpniu br. Drugi planowany budynek będzie oferował 6 tys. m2 powierzchni dla różnych klientów.

Nowa inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego już Panattoni Park Święcice I. Doskonałą lokalizacją w pobliżu stolicy zainteresowane są przede wszystkim duże firmy, liderzy swoich branż. W Panattoni Park Święcice I swoje centrum dystrybucyjne posiada polski oddział światowego lidera w branży spożywczej – Danone Sp. z o.o., obecna jest tu także firma Tech Data – jeden z największych na świecie dystrybutorów technologii IT.

“Inwestycja Panattoni Europe, którą była budowa parku w podwarszawskich  Święcicach okazała się być dużym sukcesem – park został w wynajęty w całości, a zainteresowanie  lokalizacją było tak duże, że bez obaw zdecydowaliśmy się na stworzenie kolejnego, strategicznego dla naszych klientów centrum dystrybucyjnego” powiedział, Robert Dobrzycki, Panattoni Europe.

Panattoni Park Święcice II został zlokalizowany na działce o powierzchni 5,23 ha, w okolicy Panattoni Park Święcice I. Jest to powiat warszawski zachodni, na terenie gminy Ożarów Mazowiecki, niespełna 19 km od centrum stolicy, bezpośrednio przy trasie krajowej numer 2 (E30). Planowany w okolicy węzeł z autostradą A2 łączącą Berlin z Moskwą sprawia, że inwestycja znajduje się w strategicznej lokalizacji.

W okolicy Warszawy, a szczególnie w części zachodniej, wzdłuż trasy wylotowej na Poznań (E30), Panattoni zlokalizował wiele swoich parków. Są to takie miejscowości jak Ożarów, Błonie czy Teresin. Klienci doceniają lokalizację w pobliżu stolicy oraz doskonałe połączenia komunikacyjne z każdą częścią kraju.


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C