Komputer mobilny Motorola MC3190-Z wyposażony w czytnik RFID: rewolucja w zakresie procesów kontroli zapasów

C

15-11-2010

  {modal href="/images/stories/motorola2_big.jpg"}{/modal}Firma Motorola (NYSE: MOT) zaprezentowała MC3190-Z, najmniejsze i najlżejsze na rynku ręczne urządzenie klasy biznesowej do identyfikacji przy pomocy częstotliwości radiowej (RFID).   Komputer mobilny MC3190-Z łączy wyjątkową sprawność odczytu z prostotą użytkowania w ergonomicznej obudowie, odpowiedniej do wykorzystywania w handlu detalicznym oraz w środowiskach biurowych. Urządzenie posiada solidną i jednocześnie lekką konstrukcję, dzięki czemu oferuje wysoki komfort długotrwałego użytkowania. generic cephalexin lasix without buy cheap valsartan generic nolvadex online cheap ultracet online zovirax purchase combivent       MC3190-Z powstał w oparciu o popularny i nagradzany w branży handlu detalicznego komputer mobilny Motorola MC3190.   Najważniejsze informacje: Ergonomiczna konstrukcja MC3190-Z została stworzona z myślą o typowych zastosowaniach nieprzemysłowych i jest zoptymalizowana pod kątem długotrwałego użytkowania. Mała waga - 650 g w porównaniu z typowymi stosowanymi w przemyśle ręcznymi terminalami RFID, które ważą od 1200 do 1500 g. MC3190-Z posiada mechanizm skanowania RFID firmy Motorola, który zapewnia wysoką sprawność działania przy dużej wydajności i dużym zasięgu odczytu. Posiada urządzenie lokalizujące RFID firmy Motorola, które zaprowadzi użytkownika do określonego przedmiotu, lokalizowanego dzięki sygnałom dźwiękowym i świetlnym (na przykład, czerwonej pary butów średniej szerokości, w rozmiarze 36, która znajduje się gdzieś na zapleczu). Wyposażony w wyjątkową, niewrażliwą na położenie antenę, która umożliwia zmniejszenie liczby ruchów ręką oraz upraszcza skomplikowaną obsługę charakterystyczną dla ręcznych urządzeń RFID. MC3190-Z umożliwia zmniejszenie całkowitych kosztów posiadania dzięki połączeniu dwóch technologii zbierania danych (RFID i czytnika kodów kreskowych) w jednym urządzeniu. Urządzenie oferuje funkcje komunikacji WLAN i Bluetooth. Zastosowanie MC3190-Z pozwala przedsiębiorstwom szybciej i dokładniej liczyć zapasy, redukując czasy inwentaryzacji cyklicznych o 75-90%, umożliwiając tym samym częstsze przeprowadzanie inwentaryzacji. Wykazano, że w handlu detalicznym, używanie lekkiego ręcznego czytnika RFID klasy biznesowej podnosi dokładność inwentaryzacji do 98-99,9% i redukuje ilość braków w zapasach o 60-80%.   Komputer mobilny MC3190-Z będzie dostępny w Europie w pierwszym kwartale 2011 roku. W innych regionach świata zacznie pojawiać się od drugiego kwartału tego samego roku.

 

{modal href=”/images/stories/motorola2_big.jpg”}{/modal}Firma Motorola (NYSE: MOT) zaprezentowała MC3190-Z, najmniejsze i najlżejsze na rynku ręczne urządzenie klasy biznesowej do identyfikacji przy pomocy częstotliwości radiowej (RFID).

 

Komputer mobilny MC3190-Z łączy wyjątkową sprawność odczytu z prostotą użytkowania w ergonomicznej obudowie, odpowiedniej do wykorzystywania w handlu detalicznym oraz w środowiskach biurowych. Urządzenie posiada solidną i jednocześnie lekką konstrukcję, dzięki czemu oferuje wysoki komfort długotrwałego użytkowania.


 

 

 

MC3190-Z powstał w oparciu o popularny i nagradzany w branży handlu detalicznego komputer mobilny Motorola MC3190.

 

Najważniejsze informacje:


  • Ergonomiczna konstrukcja MC3190-Z została stworzona z myślą o typowych zastosowaniach nieprzemysłowych i jest zoptymalizowana pod kątem długotrwałego użytkowania.
  • Mała waga – 650 g w porównaniu z typowymi stosowanymi w przemyśle ręcznymi terminalami RFID, które ważą od 1200 do 1500 g.

  • MC3190-Z posiada mechanizm skanowania RFID firmy Motorola, który zapewnia wysoką sprawność działania przy dużej wydajności i dużym zasięgu odczytu.

  • Posiada urządzenie lokalizujące RFID firmy Motorola, które zaprowadzi użytkownika do określonego przedmiotu, lokalizowanego dzięki sygnałom dźwiękowym i świetlnym (na przykład, czerwonej pary butów średniej szerokości, w rozmiarze 36, która znajduje się gdzieś na zapleczu).

  • Wyposażony w wyjątkową, niewrażliwą na położenie antenę, która umożliwia zmniejszenie liczby ruchów ręką oraz upraszcza skomplikowaną obsługę charakterystyczną dla ręcznych urządzeń RFID.

  • MC3190-Z umożliwia zmniejszenie całkowitych kosztów posiadania dzięki połączeniu dwóch technologii zbierania danych (RFID i czytnika kodów kreskowych) w jednym urządzeniu.

  • Urządzenie oferuje funkcje komunikacji WLAN i Bluetooth.

  • Zastosowanie MC3190-Z pozwala przedsiębiorstwom szybciej i dokładniej liczyć zapasy, redukując czasy inwentaryzacji cyklicznych o 75-90%, umożliwiając tym samym częstsze przeprowadzanie inwentaryzacji.

  • Wykazano, że w handlu detalicznym, używanie lekkiego ręcznego czytnika RFID klasy biznesowej podnosi dokładność inwentaryzacji do 98-99,9% i redukuje ilość braków w zapasach o 60-80%.

 

Komputer mobilny MC3190-Z będzie dostępny w Europie w pierwszym kwartale 2011 roku. W innych regionach świata zacznie pojawiać się od drugiego kwartału tego samego roku.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C