Konferencja BVL International Chapter Katowice we wrześniu 2016 r.

C

10-08-2016

Międzynarodowe seminarium dedykowane branży logistycznej już 6 września 2016 r. odbędzie się w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Debata pt. „The Fourth Industrial Revolution: expected challenges in Supply Chains” organizowana jest przez polski oddział stowarzyszenia BVL International Chapter Katowice, którego przewodniczącym jest Jan Brachmann, prezes zarządu Seifert Polska Sp. z o.o. Podczas wydarzenia zaproszeni goście w swoich wystąpieniach poruszać będą zagadnienia dotyczące rozwoju handlu, przemysłu i logistyki w kontekście wzrostu znaczenia nowoczesnych technologii cyfrowych.   Głównym elementem dyskusji w czasie konferencji poświęconej koncepcji Czwartej Rewolucji Przemysłowej będą najnowsze rozwiązania Industry 4.0 and Logistic 4.0 wdrażane w łańcuchach dostaw. Referat wprowadzający wygłosi znany ekspert gospodarczy i specjalista z tego zakresu, wykładowca w niemieckich szkołach wyższych, prof. dr. Thomas Wimmer, prezes zarządu BVL. Seminarium już dziś jest szeroko komentowanym wydarzeniem, do uczestnictwa w którym zapraszają m.in. reprezentanci największych przedsiębiorstw przemysłowych, handlowych i branży TSL, czy ośrodków akademickich. „Jesteśmy dumni, że tego typu prestiżowe wydarzenia branżowe organizowane są w naszym regionie. Cieszę się, że nasza uczelnia będzie mogła wesprzeć organizacyjnie to spotkanie i gościć tylu znamienitych ekspertów – praktyków z dziedziny logistyki" mówi dr hab. Robert Tomanek, prof. UE, rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. „Mam przyjemność współtworzyć to unikatowe w skali kraju wydarzenie, zasługujące na specjalną uwagę nie tylko ze względu na szereg korzyści wpływających na rozwój kontaktów biznesowych firm w nim uczestniczących, ale przede wszystkim na aspekt merytoryczny, stanowiący największą wartość tego przedsięwzięcia. Wymiana doświadczeń pomiędzy reprezentantami największych przedsiębiorstw, zapoznanie się z najnowszą dostępną na rynku światowym wiedzą, uczestnictwo w debatach prowadzonych przez wybitnych specjalistów zagranicznych i krajowych" mówi Jan Brachmann, szef BVL International Chapter Katowice oraz prezes zarządu Seifert Polska.  

logo bvl internationalMiędzynarodowe seminarium dedykowane branży logistycznej już 6 września 2016 r. odbędzie się w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Debata pt. „The Fourth Industrial Revolution: expected challenges in Supply Chains” organizowana jest przez polski oddział stowarzyszenia BVL International Chapter Katowice, którego przewodniczącym jest Jan Brachmann, prezes zarządu Seifert Polska Sp. z o.o. Podczas wydarzenia zaproszeni goście w swoich wystąpieniach poruszać będą zagadnienia dotyczące rozwoju handlu, przemysłu i logistyki w kontekście wzrostu znaczenia nowoczesnych technologii cyfrowych.

 

Głównym elementem dyskusji w czasie konferencji poświęconej koncepcji Czwartej Rewolucji Przemysłowej będą najnowsze rozwiązania Industry 4.0 and Logistic 4.0 wdrażane w łańcuchach dostaw. Referat wprowadzający wygłosi znany ekspert gospodarczy i specjalista z tego zakresu, wykładowca w niemieckich szkołach wyższych, prof. dr. Thomas Wimmer, prezes zarządu BVL. Seminarium już dziś jest szeroko komentowanym wydarzeniem, do uczestnictwa w którym zapraszają m.in. reprezentanci największych przedsiębiorstw przemysłowych, handlowych i branży TSL, czy ośrodków akademickich.

„Jesteśmy dumni, że tego typu prestiżowe wydarzenia branżowe organizowane są w naszym regionie. Cieszę się, że nasza uczelnia będzie mogła wesprzeć organizacyjnie to spotkanie i gościć tylu znamienitych ekspertów – praktyków z dziedziny logistyki” mówi dr hab. Robert Tomanek, prof. UE, rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

„Mam przyjemność współtworzyć to unikatowe w skali kraju wydarzenie, zasługujące na specjalną uwagę nie tylko ze względu na szereg korzyści wpływających na rozwój kontaktów biznesowych firm w nim uczestniczących, ale przede wszystkim na aspekt merytoryczny, stanowiący największą wartość tego przedsięwzięcia. Wymiana doświadczeń pomiędzy reprezentantami największych przedsiębiorstw, zapoznanie się z najnowszą dostępną na rynku światowym wiedzą, uczestnictwo w debatach prowadzonych przez wybitnych specjalistów zagranicznych i krajowych” mówi Jan Brachmann, szef BVL International Chapter Katowice oraz prezes zarządu Seifert Polska.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C