Konferencja New Logistics 2012 – zaproszenie

C

05-11-2012

  22-23 listopada 2012r. odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej konferencji New Logistics 2012. Szósta już edycja spotkań dla studentów uczeni wyższych odbędzie się pod hasłem  "Innowacje technologiczne w magazynowaniu". Organizatorami konferencji jest Europejskie Koło Naukowe "Feniks", które działa na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. TSL Biznes objął wydarzenie patronatem medialnym.     Konferencja New Logistics 2012 będzie doskonałym miejscem wymiany osiągnięć naukowych, wiedzy teoretycznej a przede wszystkim praktycznej dzięki zaproszonym do współpracy przedstawicielom firm związanych z branżą logistyczną. To wydarzenie ma na celu przedstawienie wiedzy teoretycznej z zakresu nowoczesnych rozwiązań magazynowych w sposób praktyczny dzięki case study przygotowanym przez przedstawicieli zaproszonych do współpracy firm. W ramach konferencji uczestnicy będą mieli okazję wziąć również udział w wycieczkach do przedsiębiorstw oraz warsztatach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów. Dzięki temu, zaproszeni goście poznają w praktyce zagadnienia, o których usłyszą podczas prelekcji. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zobaczenia oraz wysłuchania historycznego wykładu na temat najwyższej konstrukcji na świecie, wykonanej w całości z drewna- gliwickiej Radiostacji. Konferencja jest skierowana przede wszystkim do członków Kół Naukowych zrzeszających studentów kierunku Logistyka, bądź pokrewnych, działających przy różnych uczelniach mieszczących się w całej Polsce, ale również uczniów szkół średnich o profilu logistycznym.   Kontakt w sprawie uczestnictwa: Imię i nazwisko: Monika Waluda Telefon: +48-500-282-492 E-mail: monikawaluda@o2.pl  

 

newlogis22-23 listopada 2012r. odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej konferencji New Logistics 2012. Szósta już edycja spotkań dla studentów uczeni wyższych odbędzie się pod hasłem  “Innowacje technologiczne w magazynowaniu”. Organizatorami konferencji jest Europejskie Koło Naukowe “Feniks”, które działa na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. TSL Biznes objął wydarzenie patronatem medialnym.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 


Konferencja New Logistics 2012 będzie doskonałym miejscem wymiany osiągnięć naukowych, wiedzy teoretycznej a przede wszystkim praktycznej dzięki zaproszonym do współpracy przedstawicielom firm związanych z branżą logistyczną. To wydarzenie ma na celu przedstawienie wiedzy teoretycznej z zakresu nowoczesnych rozwiązań magazynowych w sposób praktyczny dzięki case study przygotowanym przez przedstawicieli zaproszonych do współpracy firm.


W ramach konferencji uczestnicy będą mieli okazję wziąć również udział w wycieczkach do przedsiębiorstw oraz warsztatach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów. Dzięki temu, zaproszeni goście poznają w praktyce zagadnienia, o których usłyszą podczas prelekcji. Dodatkową atrakcją będzie możliwość zobaczenia oraz wysłuchania historycznego wykładu na temat najwyższej konstrukcji na świecie, wykonanej w całości z drewna- gliwickiej Radiostacji.


Konferencja jest skierowana przede wszystkim do członków Kół Naukowych zrzeszających studentów kierunku Logistyka, bądź pokrewnych, działających przy różnych uczelniach mieszczących się w całej Polsce, ale również uczniów szkół średnich o profilu logistycznym.

 

Kontakt w sprawie uczestnictwa:

Imię i nazwisko: Monika Waluda

Telefon: +48-500-282-492

E-mail: monikawaluda@o2.pl

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C