Konferencja “Innowacje w procesach logistycznych wojska oraz przedsiębiorstw”

C

02-05-2011

   Naukowe Koło Logistyczne Pro&Log działające w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu Wydziale Finansów i Zarządzania w Bydgoszcz organizuje konferencję naukową pod tytułem "Innowacje w procesach logistycznych wojska oraz przedsiębiorstw". Konferencja odbędzie się w dn. 20-21 maja 2011r. w siedzibie WSB w Bydgoszczy.     Pierwszego dnia tj. 20 maja zgłoszone koła naukowe udadzą się na "V Międzynarodową Wystawę Wszystko Dla Lotnictwa AIR FAIR 2011" oraz "III Międzynarodową Wystawę Logistyki Służb Mundurowych SUPPLY 2011". Wystawa rozpoczyna się o godzinie 11:00. Jest to dzień zamknięty dla normalnych zwiedzających, Naukowe Koło Logistyczne Pro&Log zostało zaproszone na ten dzień z uczestnikami swojej konferencji. Tego dnia udział w wystawie wezmą specjaliści , dowódcy i szefowie pionów logistycznych służb mundurowych w Polsce.   Drugiego dnia tj. 21 maja o godzinie 9 odbędzie się konferencja dla zgłoszonych kół w WSB Bydgoszcz. Podczas konferencji zostaną wymienione doświadczenia  pomiędzy praktykami i studentami z całej Polski  podczas której zostaną zaprezentowane referaty i prezentacje.    Zgłoszenia i pytania należy kierować na adres pro.logwsb@gmail.com

  

Naukowe Koło Logistyczne Pro&Log działające w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu Wydziale Finansów i Zarządzania w Bydgoszcz organizuje konferencję naukową pod tytułem “Innowacje w procesach logistycznych wojska oraz przedsiębiorstw”. Konferencja odbędzie się w dn. 20-21 maja 2011r. w siedzibie WSB w Bydgoszczy.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

Pierwszego dnia tj. 20 maja zgłoszone koła naukowe udadzą się na “V Międzynarodową Wystawę Wszystko Dla Lotnictwa AIR FAIR 2011” oraz “III Międzynarodową Wystawę Logistyki Służb Mundurowych SUPPLY 2011”. Wystawa rozpoczyna się o godzinie 11:00. Jest to dzień zamknięty dla normalnych zwiedzających, Naukowe Koło Logistyczne Pro&Log zostało zaproszone na ten dzień z uczestnikami swojej konferencji. Tego dnia udział w wystawie wezmą specjaliści , dowódcy i szefowie pionów logistycznych służb mundurowych w Polsce.

 

Drugiego dnia tj. 21 maja o godzinie 9 odbędzie się konferencja dla zgłoszonych kół w WSB Bydgoszcz. Podczas konferencji zostaną wymienione doświadczenia  pomiędzy praktykami i studentami z całej Polski  podczas której zostaną zaprezentowane referaty i prezentacje.

  

Zgłoszenia i pytania należy kierować na adres pro.logwsb@gmail.com

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C