Konferencja Rynków Magazynów i Logistyki Europy Środkowej i Wschodniej

C

17-05-2010

Eurobuild Conferences zaprasza na 10. Konferencję Rynków Magazynów i Logistyki Europy Środkowej i Wschodniej, która odbędzie się 26 maja 2010 w Hotelu InterContinental w Warszawie. Zaproszeni eksperci, najbardziej doświadczeni gracze w regionie, będą rozmawiali o kondycji rynku magazynowego i najnowszych trendach oraz podzielą się swoimi doświadczeniami z cięższych czasów, które - miejmy nadzieję - wkrótce będą przeszłością. Odpowiedzą m.in. na pytania: - W jakim momencie cyklu koniunkturalnego jesteśmy teraz? - Czy rynek magazynowy powstaje z kolan, czy deweloperzy muszą jeszcze na jakiś czas zacisnąć pasa? - Źródła sukcesów i porażek poszczególnych rynków w naszym regionie Europy. Konferencja ta corocznie gromadzi inwestorów, deweloperów, najważniejszych graczy rynku powierzchni  magazynowych oraz dostawców usług logistycznych w regionie.   Aby dowiedzieć się więcej wejdź na www.eurobuidcee.com lub zadzwoń pod nr 22 356 25 13 (Joanna Teodorowicz).


Eurobuild Conferences zaprasza na 10. Konferencję Rynków Magazynów i Logistyki Europy Środkowej i Wschodniej, która odbędzie się 26 maja 2010 w Hotelu InterContinental w Warszawie.


Zaproszeni eksperci, najbardziej doświadczeni gracze w regionie, będą rozmawiali o kondycji rynku magazynowego i najnowszych trendach oraz podzielą się swoimi doświadczeniami z cięższych czasów, które – miejmy nadzieję – wkrótce będą przeszłością. Odpowiedzą m.in. na pytania:


– W jakim momencie cyklu koniunkturalnego jesteśmy teraz?

– Czy rynek magazynowy powstaje z kolan, czy deweloperzy muszą jeszcze na jakiś czas zacisnąć pasa?

– Źródła sukcesów i porażek poszczególnych rynków w naszym regionie Europy.


Konferencja ta corocznie gromadzi inwestorów, deweloperów, najważniejszych graczy rynku powierzchni  magazynowych oraz dostawców usług logistycznych w regionie.  


Aby dowiedzieć się więcej wejdź na www.eurobuidcee.com lub zadzwoń pod nr 22 356 25 13 (Joanna Teodorowicz).

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C