Kongres Polskich Menedżerów Logistyki

C

03-08-2011

{modal href="/images/stories/aktualnosci/psml_big.jpg"}{/modal} Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki zaprasza do udziału w kolejnym Kongresie PL-Log i PolZak. Tegoroczna IX edycja najważniejszego, corocznego spotkania członków i przyjaciół PSML - menedżerów zajmujących się logistyką, zakupami i zarządzaniem łańcuchem dostaw odbędzie się 20-21 października 2011 w hotelu NOVOTEL w Warszawie. Tegoroczny Kongres PSML będzie kontynuacją konferencji organizowanych przez stowarzyszenie w latach ubiegłych. Kierowani chęcią dalszej integracji środowiska menedżerskiego związanego z logistyką, zakupami i zarządzaniem łańcuchem dostaw w ramach jednej imprezy oraz dobrymi doświadczeniami z organizacji poprzednich spotkań PSML organizatorzy mają nadzieję, że także ta impreza spełni oczekiwania uczestników. Jak co roku spotkanie to adresowane jest do menedżerów logistyki, zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw ze wszystkich szczebli - zarówno z firm handlowych, usługowych jak i produkcyjnych. Organizatorzy mają nadzieję, że jak zawsze licznie pojawią się na nim przedstawiciele firm logistycznych, transportowych, spedytorskich i kurierskich, a także dostawcy oprogramowania i technologii używanych w sektorze TSL. Spotkanie ma być też okazją do wymiany doświadczeń, poznania aktualnych trendów z kraju i ze świata oraz tajemnic sukcesu liderów branży jak również wzbogacenia wiedzy z zakresu szeroko rozumianej logistyki. Podtrzymując wieloletnią już tradycję, tegoroczne spotkanie pt. "Nowoczesne łańcuchy dostaw w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu", będzie zawierało elementy najlepszych praktyk w logistyce, zarządzaniu łańcuchem dostaw i zakupach, a w ramach tej imprezy będą odbywały się 2 spotkania: Kongres Polskich Menedżerów Logistyki - PL-LOG 2011 oraz Kongres Polskich Menedżerów Zakupów - PolZak 2011. Tematyką tegorocznego kongresu będzie m. in.: społeczna odpowiedzialność logistyki, trendy na rynku pracy, ryzyka w procesie zakupowym, budowa etycznych organizacji, w szczególności w relacji do partnerów zewnętrznych. Jak zwykle nie zabraknie prezentacji z zakresu najlepszych praktyk oraz trendów w branży. Gośćmi Kongresu będą m. in.: prof. Witold Orłowski, dr Ryszard Praszkier, poseł Janusz Piechociński. Ciekawą ofertę przedstawią także liczni wystawcy.    Szczegółowe informacje na: www.psml.pl


{modal href=”/images/stories/aktualnosci/psml_big.jpg”}psml{/modal}

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki zaprasza do udziału w kolejnym Kongresie PL-Log i PolZak. Tegoroczna IX edycja najważniejszego, corocznego spotkania członków i przyjaciół PSML – menedżerów zajmujących się logistyką, zakupami i zarządzaniem łańcuchem dostaw odbędzie się 20-21 października 2011 w hotelu NOVOTEL w Warszawie.Tegoroczny Kongres PSML będzie kontynuacją konferencji organizowanych przez stowarzyszenie w latach ubiegłych. Kierowani chęcią dalszej integracji środowiska menedżerskiego związanego z logistyką, zakupami i zarządzaniem łańcuchem dostaw w ramach jednej imprezy oraz dobrymi doświadczeniami z organizacji poprzednich spotkań PSML organizatorzy mają nadzieję, że także ta impreza spełni oczekiwania uczestników.

Jak co roku spotkanie to adresowane jest do menedżerów logistyki, zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw ze wszystkich szczebli – zarówno z firm handlowych, usługowych jak i produkcyjnych. Organizatorzy mają nadzieję, że jak zawsze licznie pojawią się na nim przedstawiciele firm logistycznych, transportowych, spedytorskich i kurierskich, a także dostawcy oprogramowania i technologii używanych w sektorze TSL. Spotkanie ma być też okazją do wymiany doświadczeń, poznania aktualnych trendów z kraju i ze świata oraz tajemnic sukcesu liderów branży jak również wzbogacenia wiedzy z zakresu szeroko rozumianej logistyki.

Podtrzymując wieloletnią już tradycję, tegoroczne spotkanie pt. “Nowoczesne łańcuchy dostaw w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu”, będzie zawierało elementy najlepszych praktyk w logistyce, zarządzaniu łańcuchem dostaw i zakupach, a w ramach tej imprezy będą odbywały się 2 spotkania: Kongres Polskich Menedżerów Logistyki – PL-LOG 2011 oraz Kongres Polskich Menedżerów Zakupów – PolZak 2011.


Tematyką tegorocznego kongresu będzie m. in.: społeczna odpowiedzialność logistyki, trendy na rynku pracy, ryzyka w procesie zakupowym, budowa etycznych organizacji, w szczególności w relacji do partnerów zewnętrznych. Jak zwykle nie zabraknie prezentacji z zakresu najlepszych praktyk oraz trendów w branży. Gośćmi Kongresu będą m. in.: prof. Witold Orłowski, dr Ryszard Praszkier, poseł Janusz Piechociński.

Ciekawą ofertę przedstawią także liczni wystawcy.

 
 

Szczegółowe informacje na: www.psml.pl


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C