Koniec Pekaesu

C

03-10-2022

Pekaes zmienia nazwę na Geodis po udanej integracji, do której doszło po akwizycji spółki na początku ubiegłego roku. Ujednolicona identyfikacja wizualna zapewnia jasny i spójny przekaz do klientów w Polsce i za granicą.

Nowa identyfikacja spółki została wprowadzona z dniem 3 października 2022 roku. Od tego momentu Pekaes świadczy wszystkie swoje usługi pod marką Geodis.

– Jednolita marka w każdym regionie, w którym prowadzimy naszą działalność, ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia klientom prawdziwie zintegrowanych usług o niezawodnym i spójnym standardzie, niezależnie od tego, w którym miejscu prowadzą oni swoją działalność na świecie. Naszym priorytetem jest wsparcie klientów w rozwoju ich biznesów dzięki dostarczaniu prostych, wydajnych i efektywnych rozwiązań. Jestem pod ogromnym wrażeniem entuzjazmu, z jakim nasi pracownicy angażują się w umacnianie marki Geodis na polskim rynku – powiedziała Marie-Christine Lombard, dyrektor generalne Geodisu.

Obecnie pod marką Geodis, oprócz transportu drogowego całopojazdowego i drobnicowego, działa także logistyka kontraktowa, spedycja kolejowa, morska i lotnicza.

Geodis postrzega ujednolicenie marki jako naturalny krok w procesie potwierdzenia swojej obecności na rynku oraz zdolności do zapewnienia kompleksowych usług zarządzania łańcuchem dostaw we wszystkich regionach, w których firma działa. Dynamiczny rozwój Geodisu w Polsce, będącej czwartym co do wielkości rynkiem logistycznym w Europie, jest elementem strategii spółki ujętym w planie „Ambition 2023”. W Polsce firma zatrudnia ponad 1400 pracowników w 32 punktach i dysponuje siedmioma magazynami o łącznej powierzchni ponad 162 000 m kw.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C