Konkurs Kalendarzy branży TSL czas zacząć

C

07-11-2012

  Portal Spedycje.pl poinformował, że rusza z kolejną, siódmą już edycją "Konkursu Kalendarzy Branży Transport Spedycja Logistyka". Zaprasza wszystkie firmy TSL i "okołobranżowe" do zgłoszenia swoich kalendarzy do konkursu, bez względu na ich format, przeznaczenie i rodzaj wykonania.         Wkrótce zostanie uruchomiona specjalna stronę w portalu, która będzie zawierać najistotniejsze informacje dotyczące konkursu np. regulamin udziału w konkursie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi jak zwykle "zgodnie z nową świecką tradycją w tłusty czwartek" w 2013 roku.   Pomysłodawcą idei konkursu jest wydawca portalu spedycje.pl, prezes Andrzej Rusak. W ramach przypomnienia : do poprzedniej edycji zgłoszono ponad 50 kalendarzy z 26 firm, które zostały podzielone na trzy kategorie: kalendarze ścienne, biurkowe oraz osobiste np. książkowe, kieszonkowe, listkowe.   Więcej informacji pod adresem: konkurs@spedycje.pl

 

kalendarzePortal Spedycje.pl poinformował, że rusza z kolejną, siódmą już edycją “Konkursu Kalendarzy Branży Transport Spedycja Logistyka”. Zaprasza wszystkie firmy TSL i “okołobranżowe” do zgłoszenia swoich kalendarzy do konkursu, bez względu na ich format, przeznaczenie i rodzaj wykonania.

 

 

 

 

Wkrótce zostanie uruchomiona specjalna stronę w portalu, która będzie zawierać najistotniejsze informacje dotyczące konkursu np. regulamin udziału w konkursie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi jak zwykle “zgodnie z nową świecką tradycją w tłusty czwartek” w 2013 roku.

 

Pomysłodawcą idei konkursu jest wydawca portalu spedycje.pl, prezes Andrzej Rusak. W ramach przypomnienia : do poprzedniej edycji zgłoszono ponad 50 kalendarzy z 26 firm, które zostały podzielone na trzy kategorie: kalendarze ścienne, biurkowe oraz osobiste np. książkowe, kieszonkowe, listkowe.

 

Więcej informacji pod adresem: konkurs@spedycje.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C