Kolejny pomyślny audyt dla FM Logistic

C

13-02-2013

  FM Logistic po raz kolejny przeszedł pozytywnie zewnętrzną weryfikację. Audyt  Bureau Veritas Certification Polska Sp. z o.o. wykazał nie tylko zgodność z wymogami określonymi w normie ISO 9001:2008, ale także odnotował szereg innowacji, które zyskały uznanie specjalistów.   where to buy humalog online generic erythromycin online cheap generic antabuse how to buy zovirax online how to buy cipro buy cipro cheap order zetia   Od roku 2002 FM Logistic współpracuje z Bureau Veritas Certification Polska Sp. z o.o. Zarządzanie organizacji zostało ocenione i uznane, jako zgodne z wymaganiami normy ISO 9001:2008 w zakresie usług: projektowania i realizacji usług magazynowych, copackingu, comanufacturingu i transportu. Certyfikacja obejmuje oddziały w Mszczonowie, Tomaszowie Mazowieckim, Wolborzu, Jarostach, Błoniu i Pruszkowie. Firma przeszła także pozytywna weryfikację na zgodność z normą ISO 22000 - Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Eksperci przeprowadzający ostatni audyt docenili wysokie kompetencje i konsekwentną dbałość o jakość firmy FM Logistic. Zwrócili uwagę na innowacyjne sposoby ładowania towaru klienta w transporcie, powodujące oszczędności miejsca na samochodzie i maksymalne wykorzystywanie wolnej przestrzeni. Ich zdaniem, jakość generuje także nowoczesna infrastruktura magazynowa pozwalająca na osiąganie wysokich poziomów produktywności, a także precyzyjne i regularne monitorowanie wielu wskaźników jakościowych i ekonomicznych. Jako warte powielania wymieniono: systematyczne rozszerzanie stopnia wdrożenia elektronicznej bazy dokumentów systemowych i-MEDIa, regularne podejmowanie działań doskonalących projekty w zakresie współpracy z klientami oraz stopniowe rozszerzanie aktywności platform i spełnianie większych wymagań w zakresie bezpieczeństwa żywności, niż wynikające z umów z klientami. Kolejne zalety działań operacyjnych, to monitorowanie i nadzór nad zagrożeniami, także w firmach zewnętrznych współpracujących w ramach poszczególnych projektów. Jako przykładowe wymieniano czystość i porządek w obszarach magazynowania oraz zaangażowanie osób nadzorujących systemy.  

 

fmaudytFM Logistic po raz kolejny przeszedł pozytywnie zewnętrzną weryfikację. Audyt  Bureau Veritas Certification Polska Sp. z o.o. wykazał nie tylko zgodność z wymogami określonymi w normie ISO 9001:2008, ale także odnotował szereg innowacji, które zyskały uznanie specjalistów.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 


Od roku 2002 FM Logistic współpracuje z Bureau Veritas Certification Polska Sp. z o.o. Zarządzanie organizacji zostało ocenione i uznane, jako zgodne z wymaganiami normy ISO 9001:2008 w zakresie usług: projektowania i realizacji usług magazynowych, copackingu, comanufacturingu i transportu. Certyfikacja obejmuje oddziały w Mszczonowie, Tomaszowie Mazowieckim, Wolborzu, Jarostach, Błoniu i Pruszkowie.


Firma przeszła także pozytywna weryfikację na zgodność z normą ISO 22000 – Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności.


Eksperci przeprowadzający ostatni audyt docenili wysokie kompetencje i konsekwentną dbałość o jakość firmy FM Logistic. Zwrócili uwagę na innowacyjne sposoby ładowania towaru klienta w transporcie, powodujące oszczędności miejsca na samochodzie i maksymalne wykorzystywanie wolnej przestrzeni. Ich zdaniem, jakość generuje także nowoczesna infrastruktura magazynowa pozwalająca na osiąganie wysokich poziomów produktywności, a także precyzyjne i regularne monitorowanie wielu wskaźników jakościowych i ekonomicznych.


Jako warte powielania wymieniono: systematyczne rozszerzanie stopnia wdrożenia elektronicznej bazy dokumentów systemowych i-MEDIa, regularne podejmowanie działań doskonalących projekty w zakresie współpracy z klientami oraz stopniowe rozszerzanie aktywności platform i spełnianie większych wymagań w zakresie bezpieczeństwa żywności, niż wynikające z umów z klientami.


Kolejne zalety działań operacyjnych, to monitorowanie i nadzór nad zagrożeniami, także w firmach zewnętrznych współpracujących w ramach poszczególnych projektów. Jako przykładowe wymieniano czystość i porządek w obszarach magazynowania oraz zaangażowanie osób nadzorujących systemy.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C