Kontynuacja współpracy Kilargo i Frigo Logistics

C

31-01-2018

Kilargo, producent lodów w Europie Środkowo - Wschodniej i Frigo Logistics, przedłużyły umowę w zakresie pełnej logistyki oraz dystrybucji produktów głęboko mrożonych na terenie Polski. Negocjacje dotyczące przedłużenia współpracy zostały zakończone na przełomie października i listopada. Współpraca pomiędzy firmami oparta jest na partnerskich relacjach, zaufaniu i wysokiej jakości usług, jakie zapewnia Frigo Logistics, co potwierdza przedłużenie umowy na kolejne lata.

Kilargo, producent lodów w Europie Środkowo – Wschodniej i Frigo Logistics, przedłużyły umowę w zakresie pełnej logistyki oraz dystrybucji produktów głęboko mrożonych na terenie Polski. Negocjacje dotyczące przedłużenia współpracy zostały zakończone na przełomie października i listopada. Współpraca pomiędzy firmami oparta jest na partnerskich relacjach, zaufaniu i wysokiej jakości usług, jakie zapewnia Frigo Logistics, co potwierdza przedłużenie umowy na kolejne lata.

Dla Kilargo w całym łańcuchu dostaw, kluczowym elementem jest dystrybucja i logistyka. Dlatego też podejmując decyzję o przedłużeniu współpracy z Frigo Logistics kierowaliśmy się przede wszystkim wysoką jakością świadczonych usług (KPI na najwyższym poziomie), doświadczeniem, profesjonalizmem i rynkową ofertą na usługi logistyczno-dystrybucyjne. – komentuje Daniel Chudzik – Członek Zarządu Kilargo.

Praca z Kilargo to dla nas zaszczyt. Lody to jeden z najbardziej wymagających produktów w sektorze FMCG z uwagi na wysoką sezonowość produktów. Logistyka i dystrybucja lodów jest bardzo wymagająca, stąd tym bardziej cieszymy się, że podpisaliśmy po raz drugi umowę o współpracy z Kilargo. – mówi Kristof Verbruggen – Prezes Zarządu Frigo Logistics.

Kilargo powstało w 1992 roku jako niewielka firma rodzinna usytuowana w Chechle Pierwszym pod Pabianicami. W ciągu kilkunastu lat z firmy, której jedynym produktem był sandwicz lodowy, Kilargo stało  się jednym z większych producentów lodów w Europie Środkowo-Wschodniej. Fabryki wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia zapewniające wysoką jakość produkcji przy minimalizowaniu kosztów. Frigo Logistics posiada nowoczesne magazyny oraz centra dystrybucji zlokalizowane w podwarszawskim Błoniu, Radomsku oraz Żninie koło Bydgoszczy.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C