Kontynuacja współpracy TimoCom i ZMPD

C

28-06-2016

W środę 15 czerwca w trakcie spotkania w Jachrance, w przeddzień Zgromadzenia Ogólnego Delegatów ZMPD, doszło do przekazania umowy przedłużającej zapoczątkowaną w 2009 współpracę pomiędzy firmą TimoCom Soft- und Hardware GmbH a Zrzeszeniem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Na ręce Prezesa ZMPD Jana Buczka podpisaną umowę złożył Dyrektor Zarządzający Przedstawicielstwa TimoCom na Polskę, kraje bałtyckie i kraje WNP Dariusz Korbut.     Dzięki tej kooperacji prawie 5 000 członków ZMPD może nadal odnosić liczne korzyści w oparciu o giełdę TimoCom, która dostarcza swoim klientom możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych w całej Europie. Jej międzynarodowy charakter to ogromny atut pozwalający zwiększyć efektywność zarządzania flotą pojazdów, zmniejszając znacząco tzw. puste przebiegi. Platforma stanowi bowiem wirtualny rynek, gdzie każdego dnia ponad 110.000 użytkowników z całej Europy zamieszcza do pół miliona ofert transportowych. Bezpieczeństwo będące immamentną cechą działań TimoCom przejawia się w obecności sprawdzonych użytkowników z 44 krajów.   Kompleksowy charakter platformy TimoCom sprawia, że obok giełdy transportowej członkowie ZMPD mogą korzystać z modułu do przetargów transportowych TC eBid®, giełdy powierzchni magazynowych, a także modułu kalkulacyjno – trackingowego TC eMap®, który ma obecnie 190 zintegrowanych systemów telematycznych z całej Europy z czego 64 z Polski. Najnowszym narzędziem udostępnionym także przewoźnikom zrzeszonym w ZMPD jest Messenger TimoCom ułatwiający komunikację pomiędzy użytkownikami w ramach systemu.   Dotychczasowa, już 7-letnia współpraca ZMPD i TimoCom ceniona przez obu partnerów, będzie trwała kolejne 2 lata.  

ZMPD TimoCom współpraca 1W środę 15 czerwca w trakcie spotkania w Jachrance, w przeddzień Zgromadzenia Ogólnego Delegatów ZMPD, doszło do przekazania umowy przedłużającej zapoczątkowaną w 2009 współpracę pomiędzy firmą TimoCom Soft- und Hardware GmbH a Zrzeszeniem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Na ręce Prezesa ZMPD Jana Buczka podpisaną umowę złożył Dyrektor Zarządzający Przedstawicielstwa TimoCom na Polskę, kraje bałtyckie i kraje WNP Dariusz Korbut.

 

 

Dzięki tej kooperacji prawie 5 000 członków ZMPD może nadal odnosić liczne korzyści w oparciu o giełdę TimoCom, która dostarcza swoim klientom możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych w całej Europie. Jej międzynarodowy charakter to ogromny atut pozwalający zwiększyć efektywność zarządzania flotą pojazdów, zmniejszając znacząco tzw. puste przebiegi. Platforma stanowi bowiem wirtualny rynek, gdzie każdego dnia ponad 110.000 użytkowników z całej Europy zamieszcza do pół miliona ofert transportowych. Bezpieczeństwo będące immamentną cechą działań TimoCom przejawia się w obecności sprawdzonych użytkowników z 44 krajów.

 

Kompleksowy charakter platformy TimoCom sprawia, że obok giełdy transportowej członkowie ZMPD mogą korzystać z modułu do przetargów transportowych TC eBid®, giełdy powierzchni magazynowych, a także modułu kalkulacyjno – trackingowego TC eMap®, który ma obecnie 190 zintegrowanych systemów telematycznych z całej Europy z czego 64 z Polski. Najnowszym narzędziem udostępnionym także przewoźnikom zrzeszonym w ZMPD jest Messenger TimoCom ułatwiający komunikację pomiędzy użytkownikami w ramach systemu.

 

Dotychczasowa, już 7-letnia współpraca ZMPD i TimoCom ceniona przez obu partnerów, będzie trwała kolejne 2 lata.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C