Kraje bałtyckie w 24h

C

22-07-2014

W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na szybki, niezawodny i konkurencyjny cenowo serwis usług transportowych, Raben Polska we współpracy ze spółkami Raben w krajach bałtyckich uruchamia kolejne bezpośrednie linie drobnicowe.           Od września 2014 roku z Grodziska Mazowieckiego koło Warszawy oraz z Białegostoku codziennie będą wyjeżdżać auta z przesyłkami drobnicowymi do Kowna, Wilna, Rygi i Tallina. Za sprawą nowego rozwiązania Klienci Grupy Raben z województw mazowieckiego i podlaskiego będą mogli korzystać z nowego serwisu – dostawy przesyłek drobnicowych w ciągu 24h na terenie krajów bałtyckich. W przypadku pozostałych regionów transport jest realizowany w trybie standardowym (48h).   „Dzięki nowym liniom drobnicowym, polskie firmy współpracujące z odbiorcami na terenie Litwy, Łotwy i Estonii będą budować swoją przewagę konkurencyjną, co zawsze było i jest ważnym elementem misji Grupy Raben” – podkreśla Sylwia Maciejewska, Dyrektor Dystrybucji Międzynarodowej w Grupie Raben.     W maju bieżącego roku Grupa Raben w krajach bałtyckich obchodziła dziesięciolecie swojej działalności. Obecnie na Litwie, Łotwie i w Estonii, w pięciu oddziałach zatrudnionych jest 80 osób. Pod koniec 2013 roku Grupa osiągnęła obroty łączne w wysokości 8,4 mln EUR, które są 43 razy większe w porównaniu do roku 2004. Powierzchnia magazynowa Grupy Raben w tych krajach zwiększyła się z 1785 m2 w 2009 roku do 3500 m2 w marcu 2014 roku.

raben-kraje-baltyckie-1W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na szybki, niezawodny i konkurencyjny cenowo serwis usług transportowych, Raben Polska we współpracy ze spółkami Raben w krajach bałtyckich uruchamia kolejne bezpośrednie linie drobnicowe.

 

 

 

 

 

Od września 2014 roku z Grodziska Mazowieckiego koło Warszawy oraz z Białegostoku codziennie będą wyjeżdżać auta z przesyłkami drobnicowymi do Kowna, Wilna, Rygi i Tallina. Za sprawą nowego rozwiązania Klienci Grupy Raben z województw mazowieckiego i podlaskiego będą mogli korzystać z nowego serwisu – dostawy przesyłek drobnicowych w ciągu 24h na terenie krajów bałtyckich. W przypadku pozostałych regionów transport jest realizowany w trybie standardowym (48h).

 

„Dzięki nowym liniom drobnicowym, polskie firmy współpracujące z odbiorcami na terenie Litwy, Łotwy i Estonii będą budować swoją przewagę konkurencyjną, co zawsze było i jest ważnym elementem misji Grupy Raben” – podkreśla Sylwia Maciejewska, Dyrektor Dystrybucji Międzynarodowej w Grupie Raben.

 

raben-kraje-baltyckie-2

 

W maju bieżącego roku Grupa Raben w krajach bałtyckich obchodziła dziesięciolecie swojej działalności. Obecnie na Litwie, Łotwie i w Estonii, w pięciu oddziałach zatrudnionych jest 80 osób. Pod koniec 2013 roku Grupa osiągnęła obroty łączne w wysokości 8,4 mln EUR, które są 43 razy większe w porównaniu do roku 2004. Powierzchnia magazynowa Grupy Raben w tych krajach zwiększyła się z 1785 m2 w 2009 roku do 3500 m2 w marcu 2014 roku.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C