Krone najlepszą marką wśród naczep według wydawnictwa etm-Verlag

C

27-05-2010

  {modal href="/images/stories/Krone_Beste_Marke1_big.jpg"} {/modal}"Najlepsza Marka 2010" - to wyróżnienie otrzymała firma Fahrzeugwerk Bernard Krone. W kategorii "naczepa" niemiecki producent zwyciężył ze znaczną przewagą. Nagrodę w trakcie uroczystej gali odebrali zarządzający właściciel Bernard Krone i szef marketingu Dr. Frank Albers.   Nagroda to wynik ankiety stutgarckiego wydawnictwa etm-Verlag, które w swoich czasopismach "omnibus", "Fernfahrer" i "transaktuell" przeprowadziło sondaż pytając: "Które przedsiębiorstwo przekonuje Państwa najbardziej swoimi produktami?" Odpowiedź ok. 8000 uczestników była jednoznaczna: "Najlepszą marką rynku naczep jest Krone."        - Właśnie w tej trudnej sytuacji, w której obecnie znajduje się branża TSL, to wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem i bodźcem do dalszych działań w celu optymalizacji naszych produktów, aby przedsiębiorstwa transportowe mogły odnosić większe sukcesy. Jako przykład podam pozytywne opinie o naszej naczepie Eco2Liner pozwalającej zaoszczędzić paliwo - powiedział Bernard Krone.     Na zdjęciu: Werner Faas, z etm-Verlag, przekazuje wyróżnienie Bernardowi Krone 

 

{modal href=”/images/stories/Krone_Beste_Marke1_big.jpg”}

{/modal}”Najlepsza Marka 2010″ – to wyróżnienie otrzymała firma Fahrzeugwerk Bernard Krone. W kategorii “naczepa” niemiecki producent zwyciężył ze znaczną przewagą. Nagrodę w trakcie uroczystej gali odebrali zarządzający właściciel Bernard Krone i szef marketingu Dr. Frank Albers.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Nagroda to wynik ankiety stutgarckiego wydawnictwa etm-Verlag, które w swoich czasopismach “omnibus”, “Fernfahrer” i “transaktuell” przeprowadziło sondaż pytając: “Które przedsiębiorstwo przekonuje Państwa najbardziej swoimi produktami?” Odpowiedź ok. 8000 uczestników była jednoznaczna: “Najlepszą marką rynku naczep jest Krone.”


    

 

Właśnie w tej trudnej sytuacji, w której obecnie znajduje się branża TSL, to wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem i bodźcem do dalszych działań w celu optymalizacji naszych produktów, aby przedsiębiorstwa transportowe mogły odnosić większe sukcesy. Jako przykład podam pozytywne opinie o naszej naczepie Eco2Liner pozwalającej zaoszczędzić paliwo – powiedział Bernard Krone.

 

 

Na zdjęciu: Werner Faas, z etm-Verlag, przekazuje wyróżnienie Bernardowi Krone 


Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C