Kuehne + Nagel „Dla bohaterów naszego Ż”

C

28-04-2020


W wyniku akcji zainicjowanej przez Grupę Żywiec i jej partnerów, Kuehne + Nagel w ciągu niespełna tygodnia rozdystrybuowało ponad 150 palet napojów „Dla bohaterów naszego Ż” do blisko 100 szpitali na terenie Polski.

W sytuacjach kryzysowych współpraca jest konieczna zarówno do walki z pandemią, jak i do pomocy tym, którzy na co dzień ryzykują własnym życiem dla dobra innych. Obserwując każdego dnia pełną poświęceń pracę wszystkich pracowników służby zdrowia, Kuehne + Nagel zdecydowało się wyrazić im najwyższe uznanie i bez wahania wsparło akcję Grupy Żywiec. Zadaniem firmy była dystrybucja napojów z dodatkiem witamin do szpitali zlokalizowanych na terenie kraju.
Wojciech Sienicki, dyrektor zarządzający Kuehne + Nagel w Polsce, komentuje:
– Gdy Grupa Żywiec zwróciła się do nas z pytaniem czy pomożemy w dystrybucji specjalnie przygotowanych napojów dla personelu medycznego, nie wahaliśmy się ani chwili. W ciągu niemal tygodnia odebraliśmy z Warki ponad 150 palet z napojami i rozwieźliśmy je do blisko 100 placówek medycznych. Szybkie działanie i skoncentrowanie sił powiodło się, dowieźliśmy pełne palety szklanych butelek napojów „Dla bohaterów naszego Ż”. W ten sposób, razem z Grupą Żywiec i innymi firmami zaangażowanymi w akcję, chcieliśmy podziękować wszystkim tym, którzy dbają o nasze zdrowie.
– „Dla bohaterów naszego Ż” to napój bezalkoholowy, do którego zostały dodane witaminy wspomagające organizm w długotrwałym wysiłku. Nie jest on oznakowany żadną marką i powstał wyłącznie na potrzeby akcji. „Dla bohaterów naszego Ż” jest efektem współpracy Grupy Żywiec, Kuehne + Nagel oraz innych dostawców, którzy na zasadach non profit wsparli akcję: Owens Illinois, Werner Kenkel, Can Pack Metal Closures, Drukarnia Pegwan oraz Chespa.
Kuehne + Nagel aktywnie angażuje się w działania mające na celu niesienie pomocy. Najczęściej pomoc ta związana jest z organizacją priorytetowych transportów dla produktów niezbędnych do walki z COVID-19. Firma codziennie aktualizuje informacje dotyczące wpływu sytuacji pandemicznej na globalne łańcuchy dostaw. Dzięki temu, logistycy na całym świecie mogą na bieżąco monitorować sytuacje oraz podejmować decyzje biznesowe w oparciu o rzetelne źródło wiedzy.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C