Kuehne + Nagel otworzyła biuro we Władywostoku

C

29-04-2013

        Obserwując ciągły wzrost potrzeb na usługi logistyczne w daleko-wschodniej części Rosji, firma Kuehne + Nagel otworzyła biuro we Władywostoku.               Władywostok jest największym portem morskim w daleko-wschodniej Rosji i strategicznie ważną lokalizacją dla wymiany przypływających  i tranzytowych ładunków. Dodatkowo, doskonale rozwinięta infrastruktura - morska, lotnicza i kolejowa - pozwala obsługiwać również lokalnych klientów.      Zarządzanie biurem we Władywostoku będzie wspierane przez Jużnosachalińsk, gdzie Kuehne + Nagel prowadzi swoje aktywności od 2002 roku zapewniając pełny serwis dla klientów z sektora olejowo - gazowego.       W pobliżu biura w Jużnosachalińsku, firma posiada dwie dodatkowe lokalizacje na wyspie Sachalin, jedna w Nogliki w północnej części wyspy, oraz magazyn z i bez uprawnień składu celnego w Korsakow na południe od Jużnosachalińska.          

 

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

kuehne20133Obserwując ciągły wzrost potrzeb na usługi logistyczne w daleko-wschodniej części Rosji, firma Kuehne + Nagel otworzyła biuro we Władywostoku.

 

 

 

 

 

 

 

Władywostok jest największym portem morskim w daleko-wschodniej Rosji i strategicznie ważną lokalizacją dla wymiany przypływających  i tranzytowych ładunków. Dodatkowo, doskonale rozwinięta infrastruktura – morska, lotnicza i kolejowa – pozwala obsługiwać również lokalnych klientów. 

   

Zarządzanie biurem we Władywostoku będzie wspierane przez Jużnosachalińsk, gdzie Kuehne + Nagel prowadzi swoje aktywności od 2002 roku zapewniając pełny serwis dla klientów z sektora olejowo – gazowego.

 

 

 

W pobliżu biura w Jużnosachalińsku, firma posiada dwie dodatkowe lokalizacje na wyspie Sachalin, jedna w Nogliki w północnej części wyspy, oraz magazyn z i bez uprawnień składu celnego w Korsakow na południe od Jużnosachalińska.

 

fb_like

 

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C