Kuehne + Nagel wprowadza nową usługę

C

24-02-2017

Wraz z wprowadzeniem KN Eurasia Express Kuehne + Nagel oferuje transport przesyłek drobnicowych (LCL) między Chinami i Europą. Nowa usługa jest uzupełnieniem istniejącego całokontenerowego transportu kolejowego (FCL) oferowanego dla przesyłek importowanych i eksportowanych.   KN Eurasia Express łączy Europę, Chiny i Rosję. Poza oferowaną usługą FCL z Duisburg, jako głównego centrum obsługi w Europie, Kuehne + Nagel zapewnia obecnie własne usługi LCL z terminalu Wuhan w Chinach do Hamburga i Małaszewicz oraz Poznania (Polska). W sumie Kuehne + Nagel obsługuje ponad 50 punktów składowych w Chińskiej Republice Ludowej, włącznie z miejscami, takimi jak Shengyang, Chongqing, Chengdu i Zhengzhou. Poza importem, oferta obejmuje również eksport przesyłek FCL oraz LCL z Europy do Azji. KN Eurasia Express został skierowany w szczególności do klientów z branży motoryzacyjnej, nowoczesnych technologii i odzieżowej..   Otto Schacht, członek Zarządu Kuehne + Nagel International AG odpowiedzialny za fracht morski, powiedział: „KN Eurasia Express reprezentuje doskonałą mobilność łańcucha od drzwi do drzwi. Z czasem tranzytowym wynoszącym 14 -18 dni od wysłania przesyłki do terminala docelowego, oferujemy naszym klientom znacznie szybszy czas dostawy niż w transporcie morskim, a także niższe koszty w porównaniu do transportu lotniczego. Niezawodne wyjazdy i czas tranzytu zapewnia wiarygodność planowania. Korzystając z naszej platformy KN Login, nasi klienci mogą również uzyskać dostęp do w pełni przejrzystych informacji na temat statusu ich dostaw.”   Zabezpieczenie cargo to podstawowa kwestia; Kuehne + Nagel zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa w terminalach, a w szczególności ulepsza plomby dla swoich przesyłek kontenerowych w KN Eurasia Express. Monitorowanie danych opartych na GPS dostarcza w czasie rzeczywistym informacji na temat temperatury, wilgotności, ciśnienia, ekspozycji na promienie świetlne i usytuowania pojemników. Towary wrażliwe na temperaturę mogą być dostarczane w specjalnych kontenerach chłodniczych.   Usługa KN Eurasia Express obejmuje swym zasięgiem również kraje na peryferiach Europy. Pierwsze pociągi zostały już pomyślnie wysłane do Turcji. Oprócz tego stworzono plany na własne usługi transportu ładunków drobnicowych LCL między Chinami, a Rosją.

Train 1Wraz z wprowadzeniem KN Eurasia Express Kuehne + Nagel oferuje transport przesyłek drobnicowych (LCL) między Chinami i Europą. Nowa usługa jest uzupełnieniem istniejącego całokontenerowego transportu kolejowego (FCL) oferowanego dla przesyłek importowanych i eksportowanych.

 

KN Eurasia Express łączy Europę, Chiny i Rosję. Poza oferowaną usługą FCL z Duisburg, jako głównego centrum obsługi w Europie, Kuehne + Nagel zapewnia obecnie własne usługi LCL z terminalu Wuhan w Chinach do Hamburga i Małaszewicz oraz Poznania (Polska). W sumie Kuehne + Nagel obsługuje ponad 50 punktów składowych w Chińskiej Republice Ludowej, włącznie z miejscami, takimi jak Shengyang, Chongqing, Chengdu i Zhengzhou. Poza importem, oferta obejmuje również eksport przesyłek FCL oraz LCL z Europy do Azji. KN Eurasia Express został skierowany w szczególności do klientów z branży motoryzacyjnej, nowoczesnych technologii i odzieżowej..

 

Otto Schacht, członek Zarządu Kuehne + Nagel International AG odpowiedzialny za fracht morski, powiedział: „KN Eurasia Express reprezentuje doskonałą mobilność łańcucha od drzwi do drzwi. Z czasem tranzytowym wynoszącym 14 -18 dni od wysłania przesyłki do terminala docelowego, oferujemy naszym klientom znacznie szybszy czas dostawy niż w transporcie morskim, a także niższe koszty w porównaniu do transportu lotniczego. Niezawodne wyjazdy i czas tranzytu zapewnia wiarygodność planowania. Korzystając z naszej platformy KN Login, nasi klienci mogą również uzyskać dostęp do w pełni przejrzystych informacji na temat statusu ich dostaw.”

 

Zabezpieczenie cargo to podstawowa kwestia; Kuehne + Nagel zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa w terminalach, a w szczególności ulepsza plomby dla swoich przesyłek kontenerowych w KN Eurasia Express. Monitorowanie danych opartych na GPS dostarcza w czasie rzeczywistym informacji na temat temperatury, wilgotności, ciśnienia, ekspozycji na promienie świetlne i usytuowania pojemników. Towary wrażliwe na temperaturę mogą być dostarczane w specjalnych kontenerach chłodniczych.

 

Usługa KN Eurasia Express obejmuje swym zasięgiem również kraje na peryferiach Europy. Pierwsze pociągi zostały już pomyślnie wysłane do Turcji. Oprócz tego stworzono plany na własne usługi transportu ładunków drobnicowych LCL między Chinami, a Rosją.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C