Kup paleciaka wesprzyj dzieciaka – PROMAG S.A. wspiera AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI

C

28-11-2013

Firma PROMAG postanowiła wspomóc najmłodszych w procesie edukacji i dać im szansę na lepszy start.           W związku z wprowadzeniem na rynek nowych wózków paletowych z wagą preselekcyjną firma PROMAG postanowiła wesprzeć akcję AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i przekazać część zysków ze sprzedaży wózków na ?indeksy? dla dzieci, które mają problemy w szkole, ale przede wszystkim skomplikowaną sytuację rodzinną i materialną. Dzieci, które nie potrzebują rzeczy a drugiego człowieka.   AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to: darczyńca, dzięki któremu dzieci mogą być w Akademii; całoroczne, regularne i indywidualne spotkania dziecka z wolontariuszem; wspólne wydarzenia podczas, których dzieci uczą się pomagać, poznają inspirujące osoby oraz uczą się współpracy w grupie;  gala sukcesów ? podczas, której świętowane są sukcesy dzieci i wolontariuszy Akademii Przyszłości.   W roku szkolnym 2013/2014 wybrano już ponad 600 dzieci, a kolejne 900 czeka na swoją szansę i indeks. Do akcji przyłączyli się już znani i lubiani: Daria Widawska, Joanna Brodzik, Sonia Bohosiewicz, Paweł Małaszyński czy Szymon Majewski. My również chcemy pomóc dzieciom w potrzebie.   Każdy klient, który w grudniu zakupi wózek paletowy z wagą preselekcyjną PROMAG przyczyni się do wsparcia akcji - firma PROMAG przekaże 1% z grudniowej sprzedaży powyższych wózków na rzecz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.  

kup paleciaka wesprzyj dzieciaka PROMAG introFirma PROMAG postanowiła wspomóc najmłodszych w procesie edukacji i dać im szansę na lepszy start.

 

 

 

 

 

W związku z wprowadzeniem na rynek nowych wózków paletowych z wagą preselekcyjną firma PROMAG postanowiła wesprzeć akcję AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i przekazać część zysków ze sprzedaży wózków na ?indeksy? dla dzieci, które mają problemy w szkole, ale przede wszystkim skomplikowaną sytuację rodzinną i materialną. Dzieci, które nie potrzebują rzeczy a drugiego człowieka.

 

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to:

  • darczyńca, dzięki któremu dzieci mogą być w Akademii;
  • całoroczne, regularne i indywidualne spotkania dziecka z wolontariuszem;
  • wspólne wydarzenia podczas, których dzieci uczą się pomagać, poznają inspirujące osoby oraz uczą się współpracy w grupie;
  •  gala sukcesów ? podczas, której świętowane są sukcesy dzieci i wolontariuszy Akademii Przyszłości.

 

W roku szkolnym 2013/2014 wybrano już ponad 600 dzieci, a kolejne 900 czeka na swoją szansę i indeks. Do akcji przyłączyli się już znani i lubiani: Daria Widawska, Joanna Brodzik, Sonia Bohosiewicz, Paweł Małaszyński czy Szymon Majewski. My również chcemy pomóc dzieciom w potrzebie.

 

Każdy klient, który w grudniu zakupi wózek paletowy z wagą preselekcyjną PROMAG przyczyni się do wsparcia akcji – firma PROMAG przekaże 1% z grudniowej sprzedaży powyższych wózków na rzecz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

 

kup paleciaka wesprzyj dzieciaka PROMAG

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C