La Palette Rouge w Radonicach

C

01-08-2016

Firma La Palette Rouge (LPR) przeniosła siedzibę biura na warszawski Ursynów oraz otworzyła magazyn w Radonicach.   W czerwcu 2016 roku został otwarty nowy magazyn firmy LPR w Radonicach, nieopodal Grodziska Mazowieckiego. Hala ma ponad 3000 metrów kwadratowych, oraz przylegający do niej teren o powierzchni około 1000 metrów kwadratowych. Magazyn wyposażony jest w 8 ramp, dzięki którym uzyskano lepszą przepustowość oraz zwiększono szybkość obsługi. Lokalizacja magazynu, tuż obok zjazdu z autostrady A2 na Grodzisk Mazowiecki oraz blisko wjazdu na teren parku magazynowego Panattoni, dodatkowo usprawnia przepływ czerwonych palet.     Zmiany w LPR zostały poprzedzone przygotowaniem wdrażanego w życie planu inwestycyjnego, który zakłada wyposażenie magazynów w maszyny automatyzujące procesy sortowania, naprawiania oraz malowania palet na miejscu, co bezpośrednio przekłada się na efektywność pracy.   Także w czerwcu firma LPR zmieniła siedzibę i obecnie mieści się w Poleczki Business Park na warszawskim Ursynowie. „Otwarcie nowego centrum serwisowego LPR w Radonicach oraz otwarcie nowej centrali w Warszawie, są rezultatem dynamicznego rozwoju firmy LPR w Polsce. Nowoczesne centrum serwisowe i przestrzeń magazynowa znajdują się w strategicznym miejscu, które umożliwia zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w sektorze poolingu palet oraz konsekwentne przybliżanie się do klientów LPR i pozwala oferować najwyższy poziom obsługi. Ścisła współpraca pomiędzy LPR oraz głównymi graczami w sektorze FMCG i Sieciami Handlowymi jest czynnikiem, który napędza rozwój branży wynajmu palet”  podsumował Tiago Costa, Country Manager firmy LPR.  

LPR 150Firma La Palette Rouge (LPR) przeniosła siedzibę biura na warszawski Ursynów oraz otworzyła magazyn w Radonicach.

 

W czerwcu 2016 roku został otwarty nowy magazyn firmy LPR w Radonicach, nieopodal Grodziska Mazowieckiego. Hala ma ponad 3000 metrów kwadratowych, oraz przylegający do niej teren o powierzchni około 1000 metrów kwadratowych. Magazyn wyposażony jest w 8 ramp, dzięki którym uzyskano lepszą przepustowość oraz zwiększono szybkość obsługi. Lokalizacja magazynu, tuż obok zjazdu z autostrady A2 na Grodzisk Mazowiecki oraz blisko wjazdu na teren parku magazynowego Panattoni, dodatkowo usprawnia przepływ czerwonych palet.

 

 

Zmiany w LPR zostały poprzedzone przygotowaniem wdrażanego w życie planu inwestycyjnego, który zakłada wyposażenie magazynów w maszyny automatyzujące procesy sortowania, naprawiania oraz malowania palet na miejscu, co bezpośrednio przekłada się na efektywność pracy.

 

Także w czerwcu firma LPR zmieniła siedzibę i obecnie mieści się w Poleczki Business Park na warszawskim Ursynowie. Otwarcie nowego centrum serwisowego LPR w Radonicach oraz otwarcie nowej centrali w Warszawie, są rezultatem dynamicznego rozwoju firmy LPR w Polsce. Nowoczesne centrum serwisowe i przestrzeń magazynowa znajdują się w strategicznym miejscu, które umożliwia zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w sektorze poolingu palet oraz konsekwentne przybliżanie się do klientów LPR i pozwala oferować najwyższy poziom obsługi. Ścisła współpraca pomiędzy LPR oraz głównymi graczami w sektorze FMCG i Sieciami Handlowymi jest czynnikiem, który napędza rozwój branży wynajmu palet”  podsumował Tiago Costa, Country Manager firmy LPR.

 

LPR palety 720

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C