Laude wśród najlepszych

C

24-09-2013

Centrum Unijnych Projektów Transportowych zatwierdziło najnowszą listę projektów intermodalnych do dofinansowania z UE. W pierwszej trójce najwyżej ocenionych wnioskodawców znalazła się spółka Laude Smart Intermodal S.A. z projektem ?Wzrost konkurencyjności przewozów intermodalnych poprzez zastosowanie wagonów do przewozów kontenerów ciężkich?.       Projekt, który zyskał wysoką ocenę Centrum jest kolejnym krokiem w realizacji strategii rozwoju exportu Spółki Laude, zakładającej m.in. rozwój transportu intermodalnego. Zatwierdzony projekt jest kontynuacją szerszego programu, w ramach którego Laude wdrożyła innowacyjne w skali światowej 20'  kontenery do przewozu stali w kręgach i kontener do ładunków sypkich.   - Chcemy i potrafimy stworzyć nową jakość i zaproponować atrakcyjne rozwiązania w obsłudze logistycznej kontrahentów z wykorzystaniem transportu intermodalnego ? podkreśla Janusz Górski, Wiceprezes Zarządu Laude Smart Intermodal S.A. ? Nie ukrywam, że chcemy być liderem w sprzedaży usług logistycznych na terenie środkowej i wschodniej Europy. Atutem i środkiem do realizacji naszych zamierzeń będzie stałe polaczenie intermodalne miedzy EU a Ukrainą z postojem w Kijowie, Dniepropetrowsku i Doniecku  - dodaje Górski.    

laudelogoCentrum Unijnych Projektów Transportowych zatwierdziło najnowszą listę projektów intermodalnych do dofinansowania z UE. W pierwszej trójce najwyżej ocenionych wnioskodawców znalazła się spółka Laude Smart Intermodal S.A. z projektem ?Wzrost konkurencyjności przewozów intermodalnych poprzez zastosowanie wagonów do przewozów kontenerów ciężkich?.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Projekt, który zyskał wysoką ocenę Centrum jest kolejnym krokiem w realizacji strategii rozwoju exportu Spółki Laude, zakładającej m.in. rozwój transportu intermodalnego. Zatwierdzony projekt jest kontynuacją szerszego programu, w ramach którego Laude wdrożyła innowacyjne w skali światowej 20′  kontenery do przewozu stali w kręgach i kontener do ładunków sypkich.

 

Chcemy i potrafimy stworzyć nową jakość i zaproponować atrakcyjne rozwiązania w obsłudze logistycznej kontrahentów z wykorzystaniem transportu intermodalnego ? podkreśla Janusz Górski, Wiceprezes Zarządu Laude Smart Intermodal S.A. ? Nie ukrywam, że chcemy być liderem w sprzedaży usług logistycznych na terenie środkowej i wschodniej Europy. Atutem i środkiem do realizacji naszych zamierzeń będzie stałe polaczenie intermodalne miedzy EU a Ukrainą z postojem w Kijowie, Dniepropetrowsku i Doniecku  – dodaje Górski.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C