LeasePlan uruchomił nowoczesną platforma raportowania

C

16-05-2013

  FEXT, czyli Fleet Reporting Next Generation, to system raportowania nowej generacji, który jest już dostępny dla klientów LeasePlan Fleet Management Polska. To kolejne innowacyjne narzędzie, które w tym roku pojawiło się w ofercie lidera rynku wynajmu długoterminowego floty.     Firmy stawiają na wirtualizację i gromadzą dane w chmurze. Tak działa FEXT. Każdy klient LeasePlan ma stały dostęp do raportów online, bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania. FEXT gromadzi dane w chmurze, Wystarczy połączenie z Internetem i zwykła przeglądarka, żeby dowiedzieć się m.in. o liczbie pojazdów na drodze, aktualnych zamówieniach, planowanych odnowieniach floty, czy przebiegach pojazdów. - Nowy system raportowania umożliwia naszym klientom jeszcze większą i lepszą kontrolę nad flotą. Jego główne zalety to przede wszystkim jeszcze szybszy dostęp do niezbędnych danych, łatwość obsługi oraz przejrzystość prezentowanych informacji, dzięki nowej szacie graficznej - tłumaczy Artur Sulewski, dyrektor handlowy LeasePlan Fleet Management. Innowacyjny system raportowania FEXT będzie jeszcze udoskonalany, tak by dawał użytkownikom maksymalną przejrzystość i możliwość przewidywania planowanych kosztów. Dodatkowo pojawi się możliwość subskrypcji raportów ze strony głównej i sekcji alertów.   Sukcesywnie system będzie wzbogacany o kolejne funkcjonalności, a już w perspektywie bieżącego roku będzie można korzystać z niego również za pośrednictwem urządzeń mobilnych.  

 

leaseplanFEXT, czyli Fleet Reporting Next Generation, to system raportowania nowej generacji, który jest już dostępny dla klientów LeasePlan Fleet Management Polska. To kolejne innowacyjne narzędzie, które w tym roku pojawiło się w ofercie lidera rynku wynajmu długoterminowego floty.

 

 


Firmy stawiają na wirtualizację i gromadzą dane w chmurze. Tak działa FEXT. Każdy klient LeasePlan ma stały dostęp do raportów online, bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania. FEXT gromadzi dane w chmurze, Wystarczy połączenie z Internetem i zwykła przeglądarka, żeby dowiedzieć się m.in. o liczbie pojazdów na drodze, aktualnych zamówieniach, planowanych odnowieniach floty, czy przebiegach pojazdów.


– Nowy system raportowania umożliwia naszym klientom jeszcze większą i lepszą kontrolę nad flotą. Jego główne zalety to przede wszystkim jeszcze szybszy dostęp do niezbędnych danych, łatwość obsługi oraz przejrzystość prezentowanych informacji, dzięki nowej szacie graficznej – tłumaczy Artur Sulewski, dyrektor handlowy LeasePlan Fleet Management.


Innowacyjny system raportowania FEXT będzie jeszcze udoskonalany, tak by dawał użytkownikom maksymalną przejrzystość i możliwość przewidywania planowanych kosztów. Dodatkowo pojawi się możliwość subskrypcji raportów ze strony głównej i sekcji alertów.

 

Sukcesywnie system będzie wzbogacany o kolejne funkcjonalności, a już w perspektywie bieżącego roku będzie można korzystać z niego również za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C