Leroy Merlin przedłuża umowę najmu z Panattoni Park Stryków

C

14-09-2012

  Firma Panattoni Europe poinformowała dzisiaj o przedłużeniu umowy w Panattoni Park Stryków, dzięki czemu sieć hipermarketów budowlanych Leroy Merlin pozostanie w obiekcie magazynowym o powierzchni 56 000 m2. Sieć jest klientem parku od 2008 roku, a magazyn w Strykownie służy jej jako platforma cross-dockowa oraz jako magazyn centralny, zaopatrujący markety w całej Polsce.       Panattoni Park Stryków składa się z trzech budynków oferujących łącznie ponad 107 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i został wynajęty w całości. Kompleks wyróżniają walory komunikacyjne. Bliskość węzła autostrady A2 w Strykowie zapewnia doskonałe skomunikowanie z resztą kraju, a położenie w odległości kilkunastu kilometrów od centrum Łodzi umożliwia korzystanie z tamtejszego rynku pracy. Region Polski centralnej jest trzecim co do wielkości rynkiem nieruchomości magazynowych w kraju i stanowi wyjątkową lokalizację w portfolio Panattoni Europe. Poza parkiem w Strykowie deweloper oferuje nowoczesną przestrzeń magazynową w Panattoni Park Łódź East, Panattoni Park Łódź South oraz Panattoni Business Center Łódź, dostarczając łącznie 313 130 m2.

 

strykowFirma Panattoni Europe poinformowała dzisiaj o przedłużeniu umowy w Panattoni Park Stryków, dzięki czemu sieć hipermarketów budowlanych Leroy Merlin pozostanie w obiekcie magazynowym o powierzchni 56 000 m2. Sieć jest klientem parku od 2008 roku, a magazyn w Strykownie służy jej jako platforma cross-dockowa oraz jako magazyn centralny, zaopatrujący markety w całej Polsce.

 

 

 


Panattoni Park Stryków składa się z trzech budynków oferujących łącznie ponad 107 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i został wynajęty w całości. Kompleks wyróżniają walory komunikacyjne. Bliskość węzła autostrady A2 w Strykowie zapewnia doskonałe skomunikowanie z resztą kraju, a położenie w odległości kilkunastu kilometrów od centrum Łodzi umożliwia korzystanie z tamtejszego rynku pracy.


Region Polski centralnej jest trzecim co do wielkości rynkiem nieruchomości magazynowych w kraju i stanowi wyjątkową lokalizację w portfolio Panattoni Europe. Poza parkiem w Strykowie deweloper oferuje nowoczesną przestrzeń magazynową w Panattoni Park Łódź East, Panattoni Park Łódź South oraz Panattoni Business Center Łódź, dostarczając łącznie 313 130 m2.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C