Lineage przejął Pago

C

03-12-2020

Lineage dokonuje przejęcia Pago, największego w Polsce dostawcy rozwiązań chłodniczych i logistycznych i tym samym rozszerza działalność w Europie.

Lineage dokonuje przejęcia Pago, największego w Polsce dostawcy rozwiązań chłodniczych i logistycznych i tym samym rozszerza działalność w Europie.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

Lineage Logistics Holdings, LLC, należący do REIT największy na świecie dostawca przemysłowych rozwiązań chłodniczych i logistycznych, ogłosił dziś przejęcie spółki Pago, polskiego dostawcy usług magazynowych, dystrybucyjnych i transportowych, od jej obecnego właściciela Tönnies International Holding GmbH. To przejęcie oznacza wkroczenie Lineage na rynek polski i uzupełnia jej sieć o sześć obiektów. Założycielem i podmiotem zarządzającym Lineage jest Bay Grove Capital, LLC, główna spółka inwestycyjna zajmująca się nawiązywaniem współpracy z silnymi zespołami zarządczymi, której celem jest stworzenie platformy inwestycji długoterminowych.

– Cieszymy się, że dzięki przejęciu spółki Pago możemy wejść na rynek polski, znanym z pełnych zaangażowania pracowników, najnowocześniejszej sieci rynkowej oraz kultury przedsiębiorczości zakorzenionej w firmach rodzinnych. Spółka dołączy do naszych podmiotów działających pod hasłem „Jedna rodzina Lineage” – powiedział Mike McClendon, prezes ds. działalności międzynarodowej i były wiceprezes ds. optymalizacji sieci Lineage.

Powstała w wyniku przejęcia spółka będzie dysponować łącznie ponad 330 obiektami rozlokowanymi na całym świecie.

 

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C