Logistiko.pl – nowy gracz na rynku outsourcingowym

C

15-05-2013

  Wśród rozwiązań logistycznych dla sklepów internetowych, pojawiła się nowa marka. Logistiko zapewnia outsourcing procesów logistycznych, w oparciu o model fulfilment. Właściciele małych i średnich sklepów zyskują znaczną oszczędność czasu oraz pieniędzy, co bezpośrednio przedkłada się na większe zyski.         Logistiko udostępnia swoją powierzchnie magazynową oraz zajmuje się kompleksową obsługą logistyczną sklepu internetowego. Począwszy od przyjmowania dostaw, poprzez magazynowanie towaru do kompletacji zamówień i dostarczenia go klientowi.   Zajmuje się także obsługą zwrotów a integracja systemu sprzedaży z systemem magazynowym zapewnia zawsze aktualne stany magazynowe.   Najważniejszą korzyścią dla właścicieli e-biznesów jest oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy. Jeśli do tej pory właściciel sklepu sam zajmował się pakowaniem oraz nadawaniem przesyłek, musiał poświęcać na te czynności znaczną część swojego czasu. Wybierając rozwiązanie jakie daje Logistiko, odzyskany czas można przeznaczyć na podstawową działalność biznesową i zwiększenie sprzedaży, efektem czego będzie większy zysk przedsiębiorcy.   Dla klientów sklepów internetowych istotnym czynnikiem wpływającym na satysfakcję z procesu zakupowego jest szybki czas dostawy. W sklepach internetowych współpracujących z Logistiko, zamówienia do godz. 15:00 dostarczane są już następnego dnia roboczego (przy wysyłce firmą kurierską). Do przesyłek mogą być dołączane gratisy, kupony rabatowe bądź ulotki promocyjne, co wpływa na budowanie marki sklepu a także zwiększanie powracalności klientów.   Dzięki agregacji dużej ilości nadawanych przesyłek, Logistiko może zaoferować swoim klientom przesyłki w cenach jakich średni sklep nie otrzymałby od firmy kurierskiej czy brokera. Przesyłki w Logistiko mogą być dostarczane nie tylko kurierem, ale także za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz paczkomatów InPost, zatem sprzedawca może zaoferować rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb swoich klientów.   Logistiko to całodobowo strzeżone centrum logistyczne, dysponujące magazynem wysokiego składowania o powierzchni 1000 mkw. Magazyn pracuje od 6:00 do 22:00 z możliwością uruchomienia trzeciej zmiany. Firma oferuje kompleksową obsługę sklepów internetowych począwszy od organizacji transportu międzynarodowego (drogą lotniczą oraz morską), magazynowanie towaru, a także kompletację zamówień oraz dystrybucję do klienta końcowego.  

 

PROMOCJA

PROMOCJA

logistykoplWśród rozwiązań logistycznych dla sklepów internetowych, pojawiła się nowa marka. Logistiko zapewnia outsourcing procesów logistycznych, w oparciu o model fulfilment. Właściciele małych i średnich sklepów zyskują znaczną oszczędność czasu oraz pieniędzy, co bezpośrednio przedkłada się na większe zyski.

 

 

 

 

Logistiko udostępnia swoją powierzchnie magazynową oraz zajmuje się kompleksową obsługą logistyczną sklepu internetowego. Począwszy od przyjmowania dostaw, poprzez magazynowanie towaru do kompletacji zamówień i dostarczenia go klientowi.

 

Zajmuje się także obsługą zwrotów a integracja systemu sprzedaży z systemem magazynowym zapewnia zawsze aktualne stany magazynowe.

 

Najważniejszą korzyścią dla właścicieli e-biznesów jest oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy. Jeśli do tej pory właściciel sklepu sam zajmował się pakowaniem oraz nadawaniem przesyłek, musiał poświęcać na te czynności znaczną część swojego czasu. Wybierając rozwiązanie jakie daje Logistiko, odzyskany czas można przeznaczyć na podstawową działalność biznesową i zwiększenie sprzedaży, efektem czego będzie większy zysk przedsiębiorcy.

 

Dla klientów sklepów internetowych istotnym czynnikiem wpływającym na satysfakcję z procesu zakupowego jest szybki czas dostawy. W sklepach internetowych współpracujących z Logistiko, zamówienia do godz. 15:00 dostarczane są już następnego dnia roboczego (przy wysyłce firmą kurierską). Do przesyłek mogą być dołączane gratisy, kupony rabatowe bądź ulotki promocyjne, co wpływa na budowanie marki sklepu a także zwiększanie powracalności klientów.

 

Dzięki agregacji dużej ilości nadawanych przesyłek, Logistiko może zaoferować swoim klientom przesyłki w cenach jakich średni sklep nie otrzymałby od firmy kurierskiej czy brokera. Przesyłki w Logistiko mogą być dostarczane nie tylko kurierem, ale także za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz paczkomatów InPost, zatem sprzedawca może zaoferować rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb swoich klientów.

 

Logistiko to całodobowo strzeżone centrum logistyczne, dysponujące magazynem wysokiego składowania o powierzchni 1000 mkw. Magazyn pracuje od 6:00 do 22:00 z możliwością uruchomienia trzeciej zmiany. Firma oferuje kompleksową obsługę sklepów internetowych począwszy od organizacji transportu międzynarodowego (drogą lotniczą oraz morską), magazynowanie towaru, a także kompletację zamówień oraz dystrybucję do klienta końcowego.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C