Logistyka wokół nas 2011

C

07-03-2011

W dnia 3-4 marca odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja konferencji naukowej "Logistyka wokół nas" organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Logistyki AELOGIC z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Motologistyka, czyli zarządzanie łańcuchem dostaw w branży motoryzacyjnej. Cheapest Levitra Web based. levitra no prescription Pierwszy dzień konferencji otworzy wykład dr Mariusz Szuster z Katedry Logistyki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W czasie kolejnych wystąpień, goście będą mieli okazję usłyszeć prezentacje oraz referaty firm z branży motoryzacyjnej, między innymi przedstawicieli firm Volkswagen, KIA oraz Inter cars na temat rozwiązań stosowanych w tych firmach. Drugi dzień spotkania został przeznaczony na szereg wycieczek fakultatywnych dla gości do firm-partnerów konferencji w celu prezentacji wybranych rozwiązań w praktyce. TSL Biznes jest patronem medialnym wydarzenia. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji pod adresem: http://aelogic.ue.poznan.pl/index.php/aktualnoci-lwn  

W dnia 3-4 marca odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja konferencji naukowej “Logistyka wokół nas” organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Logistyki AELOGIC z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Motologistyka, czyli zarządzanie łańcuchem dostaw w branży motoryzacyjnej.

Cheapest Levitra Web based. levitra no prescription


Pierwszy dzień konferencji otworzy wykład dr Mariusz Szuster z Katedry Logistyki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W czasie kolejnych wystąpień, goście będą mieli okazję usłyszeć prezentacje oraz referaty firm z branży motoryzacyjnej, między innymi przedstawicieli firm Volkswagen, KIA oraz Inter cars na temat rozwiązań stosowanych w tych firmach.

Drugi dzień spotkania został przeznaczony na szereg wycieczek fakultatywnych dla gości do firm-partnerów konferencji w celu prezentacji wybranych rozwiązań w praktyce.


TSL Biznes jest patronem medialnym wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy.


Więcej informacji pod adresem: http://aelogic.ue.poznan.pl/index.php/aktualnoci-lwn

 

logwokolnas-plakat

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C