LOSTnFOUND – profesjonalne wsparcie zarządzania flotą

C

21-05-2013

Z początkiem maja 2013 rozpoczęła działalność w Polsce szwajcarska firma LOSTnFOUND specjalizująca się w usługach telematycznych do dynamicznego zarządzania flotami pojazdów. LOSTnFOUND POLSKA Spółka z o.o. oferuje ten sam, szeroki zakres urządzeń i usług telematycznych jak i w innych krajach na świecie,  dopasowany zarówno do potrzeb dużych organizacji jak i małych firm.   LOSTnFOUND specjalizuje się w inteligentnych rozwiązaniach służących ochronie, monitorowaniu oraz odnajdywaniu własności - począwszy od zabezpieczania i identyfikacji urządzeń mobilnych, po monitorowanie online pojazdów i wyposażenia technicznego. W roku 2007 firma LOSTnFOUND zaprojektowała pierwsze rozwiązanie w tym zakresie i dzisiaj należy do czołowych oferentów na tym rynku. Firma współpracuje z ponad 75 operatorami komórkowymi i oferuje rozwiązania telematyczne z własną kartą SIM. Rozwiązania te dostępne są dzisiaj już w ponad 145 krajach.   Firma oferuje zainteresowanym klientom specjalny pakiet: każdy może zamówić dopasowany do swoich potrzeb zestaw i przez jeden miesiąc testować rozwiązanie LOSTnFOUND. Wszystko za darmo i bez zobowiązań. W tym celu należy jedynie zarejestrować się na stronie  www.lostnfound.com

lnf13Z początkiem maja 2013 rozpoczęła działalność w Polsce szwajcarska firma LOSTnFOUND specjalizująca się w usługach telematycznych do dynamicznego zarządzania flotami pojazdów. LOSTnFOUND POLSKA Spółka z o.o. oferuje ten sam, szeroki zakres urządzeń i usług telematycznych jak i w innych krajach na świecie,  dopasowany zarówno do potrzeb dużych organizacji jak i małych firm.
 

LOSTnFOUND specjalizuje się w inteligentnych rozwiązaniach służących ochronie, monitorowaniu oraz odnajdywaniu własności – począwszy od zabezpieczania i identyfikacji urządzeń mobilnych, po monitorowanie online pojazdów i wyposażenia technicznego.

W roku 2007 firma LOSTnFOUND zaprojektowała pierwsze rozwiązanie w tym zakresie i dzisiaj należy do czołowych oferentów na tym rynku. Firma współpracuje z ponad 75 operatorami komórkowymi i oferuje rozwiązania telematyczne z własną kartą SIM. Rozwiązania te dostępne są dzisiaj już w ponad 145 krajach.  

Firma oferuje zainteresowanym klientom specjalny pakiet: każdy może zamówić dopasowany do swoich potrzeb zestaw i przez jeden miesiąc testować rozwiązanie LOSTnFOUND. Wszystko za darmo i bez zobowiązań.

W tym celu należy jedynie zarejestrować się na stronie  www.lostnfound.com
fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C