Luxemburg – otwarcie nowego oddziału DACHSER

C

22-02-2011

  Nowa platforma crossdockingowa jest bezpośrednio połączona z centrum dystrybucji dla  Europy Zachodniej w Ueberherrn (region Saarland/Niemcy). To oznacza otwarty dostęp do rozległej sieci dystrybucyjnej Dachser oraz powiązanie z Eurohubem w Bratysławie.          Elastyczność Dachser dynamicznie rośnie. Gęstość sieci,  ilość połączeń, częstotliwość oraz stosowane technologie transportu stawiają Dachser w gronie czołowych, paneuropejskich operatorów logistycznych.   Wraz z nowym oddziałem w Luxemburgu, DACHSER jest obecny już w 17 krajach Europy. Więcej szczegółów na stronie www.dachser.pl

 

Nowa platforma crossdockingowa jest bezpośrednio połączona z centrum dystrybucji dla  Europy Zachodniej w Ueberherrn (region Saarland/Niemcy). To oznacza otwarty dostęp do rozległej sieci dystrybucyjnej Dachser oraz powiązanie z Eurohubem w Bratysławie.

  

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

Elastyczność Dachser dynamicznie rośnie. Gęstość sieci,  ilość połączeń, częstotliwość oraz stosowane technologie transportu stawiają Dachser w gronie czołowych, paneuropejskich operatorów logistycznych.

 

Wraz z nowym oddziałem w Luxemburgu, DACHSER jest obecny już w 17 krajach Europy.

Więcej szczegółów na stronie www.dachser.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C