MAKRO Cash and Carry Polska S.A. rozpoczyna współpracę z FM Logistic Polska

C

10-07-2014

Firma FM Logistic wygrała przetarg zorganizowany przez MAKRO Cash & Carry Polska na realizację usług magazynowania oraz transportu dla produktów fresh i ultrafresh. Operacja realizowana będzie od IV kwartału br. z platformy operatora w Mszczonowie.         Firma MAKRO Cash & Carry w sierpniu 2013 roku ogłosiła przetarg na realizację usług magazynowania i transportu dla produktów fresh i ultrafresh. Do przetargu stanęli najwięksi operatorzy, oferujący kompleksowe rozwiązania logistyczne dla towarów wymagających kontroli temperatury.   Umowa obejmuje realizację usług zarówno magazynowania jak dystrybucji w temperaturze kontrolowanej produktów, takich jak: nabiał, wędliny, mrożonki, owoce i warzywa, świeże mięso, świeże ryby i owoce morza. Centrum działań dla operacji dla produktów ultra fresh i fresh będzie wyspecjalizowany magazyn operatora w Mszczonowie. Każda grupa asortymentowa będzie posiadała w magazynie swoją odrębną strefę temperaturową, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Na terenie magazynu będzie odbywała się pełna kontrola jakości dostarczanych produktów. Powstaną także odrębne strefy do zarządzania opakowaniami zwrotnymi, włącznie ze strefą przeznaczoną do ich mycia w celu zapewnienia najlepszej higieny dla przewożonych produktów. Natomiast usługi logistyczne dla produktów mrożonych będą świadczone w wyspecjalizowanym magazynie firmy Pago w Gnatowicach Starych. FM Logistic zarządzać będzie także pełną usługą dystrybucji z magazynów głównych w Mszczonowie i Gnatowicach Startych do 41 placówek MAKRO Cash & Carry w Polsce. Do obsługi tego projektu w strukturach FM Logistic dedykowanych będzie ponad 150 osób.

makro-wspolpraca-z-fm-logisticsFirma FM Logistic wygrała przetarg zorganizowany przez MAKRO Cash & Carry Polska na realizację usług magazynowania oraz transportu dla produktów fresh i ultrafresh. Operacja realizowana będzie od IV kwartału br. z platformy operatora w Mszczonowie.

 

 

 

 

Firma MAKRO Cash & Carry w sierpniu 2013 roku ogłosiła przetarg na realizację usług magazynowania i transportu dla produktów fresh i ultrafresh. Do przetargu stanęli najwięksi operatorzy, oferujący kompleksowe rozwiązania logistyczne dla towarów wymagających kontroli temperatury.

 

Umowa obejmuje realizację usług zarówno magazynowania jak dystrybucji w temperaturze kontrolowanej produktów, takich jak: nabiał, wędliny, mrożonki, owoce i warzywa, świeże mięso, świeże ryby i owoce morza. Centrum działań dla operacji dla produktów ultra fresh i fresh będzie wyspecjalizowany magazyn operatora w Mszczonowie. Każda grupa asortymentowa będzie posiadała w magazynie swoją odrębną strefę temperaturową, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Na terenie magazynu będzie odbywała się pełna kontrola jakości dostarczanych produktów. Powstaną także odrębne strefy do zarządzania opakowaniami zwrotnymi, włącznie ze strefą przeznaczoną do ich mycia w celu zapewnienia najlepszej higieny dla przewożonych produktów. Natomiast usługi logistyczne dla produktów mrożonych będą świadczone w wyspecjalizowanym magazynie firmy Pago w Gnatowicach Starych. FM Logistic zarządzać będzie także pełną usługą dystrybucji z magazynów głównych w Mszczonowie i Gnatowicach Startych do 41 placówek MAKRO Cash & Carry w Polsce. Do obsługi tego projektu w strukturach FM Logistic dedykowanych będzie ponad 150 osób.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C