Malherbe przedłuża współpracę na wyłączność z Teleroute do 2016 roku

C

12-05-2014

Europejska giełda transportowa Teleroute utrwala swoje partnerstwo z trzecią największą firmą transportową we Francji pod względem ilości ładunków (zarówno ciężkich, jak i drobnicowych). Grupa Malherbe, która rozwija się stale od ponad 30 lat, będzie w dalszym ciągu dodawać swoje oferty ładunków wyłącznie na giełdzie transportowej Teleroute do 2016 roku.         Nowa umowa pozwoli Malherbe na połączenie swoich 20 filii we Francji i Luksemburgu na giełdzie transportowej. 1300 pracowników, sieć ponad 200 zakontraktowanych partnerów i 3000 klientów sytuuje Malherbe na pozycji lidera w zarządzaniu transportem zarówno przy użyciu własnej floty ponad 750 pojazdów, jak i poprzez zlecanie przewozów. Malherbe zamieszcza niemal 500 tysięcy ofert transportowych rocznie ? wyłącznie na giełdzie Teleroute.   "Malherbe to błyskawicznie rozwijający się biznes. Teleroute z przyjemnością wspiera ewolucję firmy, która rozwija się dzięki dużej sieci we Francji, i przyczynia się do jej krajowego i międzynarodowego wzrostu. Naszą misją jest wspieranie naszych klientów, aby mogli stać się bardziej konkurencyjni?, powiedział Edouard Sakakini, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Teleroute we Francji i Europie południowej.   Decyzja firmy Malherbe o przedłużeniu wyłącznej współpracy z Teleroute jest wynikiem pełnej satysfakcji z dotychczasowych usług dostarczanych przez giełdę transportową, w szczególności ze względów bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę ilość ofert zamieszczanych przez Malherbe, bezpieczeństwo ładunków jest kluczowym kryterium wyboru dla przewoźnika z północnej Francji.   "Teleroute oferuje serwis, który odpowiada naszym oczekiwaniom i jest idealnie dopasowany do potrzeb naszej grupy, przez co ma istotne znaczenie dla przyspieszenia naszego rozwoju? ? podsumowuje Sébastien Peron, Dyrektor ds. Transportu w Malherbe. Więcej informacji na stronie: www.wktransportservices.com

malherbeEuropejska giełda transportowa Teleroute utrwala swoje partnerstwo z trzecią największą firmą transportową we Francji pod względem ilości ładunków (zarówno ciężkich, jak i drobnicowych). Grupa Malherbe, która rozwija się stale od ponad 30 lat, będzie w dalszym ciągu dodawać swoje oferty ładunków wyłącznie na giełdzie transportowej Teleroute do 2016 roku.

 

 

 

 

Nowa umowa pozwoli Malherbe na połączenie swoich 20 filii we Francji i Luksemburgu na giełdzie transportowej. 1300 pracowników, sieć ponad 200 zakontraktowanych partnerów i 3000 klientów sytuuje Malherbe na pozycji lidera w zarządzaniu transportem zarówno przy użyciu własnej floty ponad 750 pojazdów, jak i poprzez zlecanie przewozów. Malherbe zamieszcza niemal 500 tysięcy ofert transportowych rocznie ? wyłącznie na giełdzie Teleroute.

 

“Malherbe to błyskawicznie rozwijający się biznes. Teleroute z przyjemnością wspiera ewolucję firmy, która rozwija się dzięki dużej sieci we Francji, i przyczynia się do jej krajowego i międzynarodowego wzrostu. Naszą misją jest wspieranie naszych klientów, aby mogli stać się bardziej konkurencyjni?, powiedział Edouard Sakakini, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Teleroute we Francji i Europie południowej.

 

Decyzja firmy Malherbe o przedłużeniu wyłącznej współpracy z Teleroute jest wynikiem pełnej satysfakcji z dotychczasowych usług dostarczanych przez giełdę transportową, w szczególności ze względów bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę ilość ofert zamieszczanych przez Malherbe, bezpieczeństwo ładunków jest kluczowym kryterium wyboru dla przewoźnika z północnej Francji.

 

“Teleroute oferuje serwis, który odpowiada naszym oczekiwaniom i jest idealnie dopasowany do potrzeb naszej grupy, przez co ma istotne znaczenie dla przyspieszenia naszego rozwoju? ? podsumowuje Sébastien Peron, Dyrektor ds. Transportu w Malherbe.

Więcej informacji na stronie: www.wktransportservices.com

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C