MARS Polska kontynuuje współpracę z FM Logistic

C

22-05-2013

  Firma MARS Polska po raz kolejny zdecydowała się na powierzenie obsługi logistycznej FM Logistic. Ponad 17. letnia współpraca pozwoliła FM Logistic na wypracowanie optymalnych rozwiązań adekwatnych do potrzeb klienta na każdym etapie rozwoju firmy.     Na początku współpracy FM Logistic odpowiadało za magazynowanie i dystrybucje w wybranych regionach kraju. Od 2008 roku firma Mars Polska rozszerzyła zakres działań operatora na cały kraj i przekazała FM Logistic obsługę całej dystrybucji w Polsce. W zakres odpowiedzialności wejdzie także dedykowana klientowi usługa co-packingowa. Wszystkie działania dla MARS Polska realizowane są z przygotowanej do obsługi branży FMCG platformy operatora w Mszczonowie. - Ogromnie cieszy nas perspektywa następnych trzech lat pracy dla tak prężnie rozwijającej się marki. Inwestycje w optymalizacje procesów i misji logistycznych przynoszą zysk w postaci wygranych przetargów i długoletniej kooperacji. To dowód na to, że warto inwestować w jakość - mówi Piotr Sukiennikk, dyrektor generalny FM Logistic Polska.  

 

fmlogistykaFirma MARS Polska po raz kolejny zdecydowała się na powierzenie obsługi logistycznej FM Logistic. Ponad 17. letnia współpraca pozwoliła FM Logistic na wypracowanie optymalnych rozwiązań adekwatnych do potrzeb klienta na każdym etapie rozwoju firmy.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 


Na początku współpracy FM Logistic odpowiadało za magazynowanie i dystrybucje w wybranych regionach kraju. Od 2008 roku firma Mars Polska rozszerzyła zakres działań operatora na cały kraj i przekazała FM Logistic obsługę całej dystrybucji w Polsce.


W zakres odpowiedzialności wejdzie także dedykowana klientowi usługa co-packingowa. Wszystkie działania dla MARS Polska realizowane są z przygotowanej do obsługi branży FMCG platformy operatora w Mszczonowie.


– Ogromnie cieszy nas perspektywa następnych trzech lat pracy dla tak prężnie rozwijającej się marki. Inwestycje w optymalizacje procesów i misji logistycznych przynoszą zysk w postaci wygranych przetargów i długoletniej kooperacji. To dowód na to, że warto inwestować w jakość – mówi Piotr Sukiennikk, dyrektor generalny FM Logistic Polska.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C