Masz “Pomysł z polotem” ? Możesz wygrać 30 000 euro!

C

09-11-2012

  Studenci, którzy chcą wywrzeć wpływ na przyszłość lotnictwa, mają jeszcze szansę, by zgłosić swój udział w globalnym konkursie "Pomysły z polotem" (Fly Your Ideas), organizowanym przez firmę Airbus. Zadaniem uczestników jest opracowanie pomysłów na bardziej ekologiczne lotnictwo. Zwycięzcy podzielą się nagrodą główną w wysokości 30 000 euro, a zdobywcy drugiego miejsca otrzymają 15 000 euro.         Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, mogą zarejestrować się jeszcze do 30 listopada i przedstawić swój wstępny projekt do 7 grudnia.   - "Pomysły z polotem" to dla studentów wyjątkowa okazja, by stać się częścią naszej wizji ekologicznego lotnictwa. Zmagania konkursowe rozpoczynają się już za miesiąc. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych kształtowaniem przyszłości lotnictwa - reprezentujących dowolne środowiska i dyscypliny naukowe - do wzięcia udziału w konkursie - powiedział Charles Champion, wiceprezes ds. technicznych w firmie Airbus i patron konkursu "Pomysły z polotem."   To już trzecia edycja organizowanego co dwa lata konkursu. Na stronie konkursu zarejestrowało się już ponad 350 zespołów złożonych z ponad 1 400 studentów reprezentujących 78 narodowości. Wszyscy mają nadzieję wygrać główną nagrodę - której częścią jest także organizacja uniwersyteckiego "tygodnia innowacji" prowadzonego przez ekspertów z firmy Airbus - ale  korzyści dla zwycięzców jest znacznie więcej.  

 

pomyslnaStudenci, którzy chcą wywrzeć wpływ na przyszłość lotnictwa, mają jeszcze szansę, by zgłosić swój udział w globalnym konkursie “Pomysły z polotem” (Fly Your Ideas), organizowanym przez firmę Airbus. Zadaniem uczestników jest opracowanie pomysłów na bardziej ekologiczne lotnictwo. Zwycięzcy podzielą się nagrodą główną w wysokości 30 000 euro, a zdobywcy drugiego miejsca otrzymają 15 000 euro.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

 

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie, mogą zarejestrować się jeszcze do 30 listopada i przedstawić swój wstępny projekt do 7 grudnia.

 

– “Pomysły z polotem” to dla studentów wyjątkowa okazja, by stać się częścią naszej wizji ekologicznego lotnictwa. Zmagania konkursowe rozpoczynają się już za miesiąc. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych kształtowaniem przyszłości lotnictwa – reprezentujących dowolne środowiska i dyscypliny naukowe – do wzięcia udziału w konkursie – powiedział Charles Champion, wiceprezes ds. technicznych w firmie Airbus i patron konkursu “Pomysły z polotem.”

 

To już trzecia edycja organizowanego co dwa lata konkursu. Na stronie konkursu zarejestrowało się już ponad 350 zespołów złożonych z ponad 1 400 studentów reprezentujących 78 narodowości. Wszyscy mają nadzieję wygrać główną nagrodę – której częścią jest także organizacja uniwersyteckiego “tygodnia innowacji” prowadzonego przez ekspertów z firmy Airbus – ale  korzyści dla zwycięzców jest znacznie więcej.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C