Michał Muc obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego zespołu Property and Asset Management w DTZ w Polsce

C

25-06-2010

  {modal href="/images/stories/michal_muc1_big.jpg"} {/modal} Michał Muc, lat 40, został mianowany przez Grupę DTZ Dyrektorem Zarządzającym zespołu Property and Asset Management w DTZ w Polsce. Jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem liczącym ponad 130 specjalistów i portfelem ponad 30 nieruchomości komercyjnych o łącznej powierzchni przekraczającej 1,5 miliona m kw. Przed objęciem tego stanowiska, Michał zajmował stanowisko Dyrektora Finansowego w zespole Property and Asset Management w DTZ. Michał będzie tymczasowo piastował obydwa te stanowiska do czasu aż zostanie wybrana nowa osoba odpowiedzialna za obszar finansow.          - Jestem bardzo zadowolony, że Grupa DTZ obdarzyła mnie zaufaniem i postawiła przede mną nowe wyzwania w postaci kierowania największym zespołem property management w Polsce, który zarządza zróżnicowanym portfelem nieruchomości komercyjnych. Moim głównym celem jest rozszerzenie portfela zarządzanych przez DTZ nieruchomości, dbając jednocześnie o wysoki standard obsługi obecnie zarządzanych nieruchomości i satysfakcję naszych klientów. Jako zespół będziemy bardzo mocno koncentrować się na zapewnianiu stałej, wysokiej jakości usług dla właścicieli nieruchomości oraz najemców aby DTZ umocnił swoją pozycję jako "zarządca nieruchomości z wyboru" - powiedział Michał Muc. Michał posiada bogate doświadczenie w pracy w sektorze finansowym oraz zarządzania nieruchomościami. Po ukończeniu studiów w Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie pracował dla PepsiCola, Ahold Polska oraz NAVO Polska Grupa Dystrybucyjna jako Dyrektor Finansowy. Michał jest w zespole Property and Asset Management w DTZ od czerwca 2008. Ostatnio ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej z zakresu "Europejskie standardy rachunkowości i finansów". W wolnym czasie lubi grać w golfa, gotować oraz pielęgnować swój ogród.

 

{modal href=”/images/stories/michal_muc1_big.jpg”}

PROMOCJA

PROMOCJA

{/modal}

Michał Muc, lat 40, został mianowany przez Grupę DTZ Dyrektorem Zarządzającym zespołu Property and Asset Management w DTZ w Polsce. Jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem liczącym ponad 130 specjalistów i portfelem ponad 30 nieruchomości komercyjnych o łącznej powierzchni przekraczającej 1,5 miliona m kw. Przed objęciem tego stanowiska, Michał zajmował stanowisko Dyrektora Finansowego w zespole Property and Asset Management w DTZ. Michał będzie tymczasowo piastował obydwa te stanowiska do czasu aż zostanie wybrana nowa osoba odpowiedzialna za obszar finansow.

    

   
– Jestem bardzo zadowolony, że Grupa DTZ obdarzyła mnie zaufaniem i postawiła przede mną nowe wyzwania w postaci kierowania największym zespołem property management w Polsce, który zarządza zróżnicowanym portfelem nieruchomości komercyjnych. Moim głównym celem jest rozszerzenie portfela zarządzanych przez DTZ nieruchomości, dbając jednocześnie o wysoki standard obsługi obecnie zarządzanych nieruchomości i satysfakcję naszych klientów. Jako zespół będziemy bardzo mocno koncentrować się na zapewnianiu stałej, wysokiej jakości usług dla właścicieli nieruchomości oraz najemców aby DTZ umocnił swoją pozycję jako “zarządca nieruchomości z wyboru” – powiedział Michał Muc.


Michał posiada bogate doświadczenie w pracy w sektorze finansowym oraz zarządzania nieruchomościami. Po ukończeniu studiów w Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie pracował dla PepsiCola, Ahold Polska oraz NAVO Polska Grupa Dystrybucyjna jako Dyrektor Finansowy. Michał jest w zespole Property and Asset Management w DTZ od czerwca 2008. Ostatnio ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej z zakresu “Europejskie standardy rachunkowości i finansów”.


W wolnym czasie lubi grać w golfa, gotować oraz pielęgnować swój ogród.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C