Międzynarodowa dystrybucja palet w DPD

C

04-02-2016

Spółka DPD Polska wprowadziła do swojego portfolio nową usługę – DPD MAX, czyli międzynarodowe wysyłki paletowe. Serwis realizowany jest w ramach współpracy z firmą Palletways, specjalizującą się w dystrybucji palet. Usługa, która w Polsce jest dostępna od początku stycznia obejmuje swoim zasięgiem większość krajów europejskich.     Klienci instytucjonalni, korzystający z usługi DPD MAX będą mogli wysyłać palety o wymiarach 80/120 cm w podstawie i wysokości do 170 cm oraz  wadze nieprzekraczającej 700 kg. Oferta obejmuje wysyłki eksportowe, ale z czasem pojawi się również możliwość przesyłek importowych. Dzięki usłudze Track & Trace palety objęte są stałym monitoringiem od momentu nadania przesyłki do odebrania jej przez adresata. - Międzynarodowa obsługa przesyłek paletowych to kolejny krok w budowaniu oferty usług i produktów dla jak najszerszego spektrum Klientów. Dzięki DPD MAX firmy mogą nadawać większe przesyłki w konkurencyjnych cenach. Nasz partner, firma Palletways, jest doświadczonym i godnym zaufania operatorem w tym segmencie rynku logistycznego, co daje nam pewność bezpieczeństwa i szybkości przesyłek – mówi Łukasz Zembowicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w DPD Polska.  

DPD MAX palety 1Spółka DPD Polska wprowadziła do swojego portfolio nową usługę – DPD MAX, czyli międzynarodowe wysyłki paletowe. Serwis realizowany jest w ramach współpracy z firmą Palletways, specjalizującą się w dystrybucji palet. Usługa, która w Polsce jest dostępna od początku stycznia obejmuje swoim zasięgiem większość krajów europejskich.

 

 

Klienci instytucjonalni, korzystający z usługi DPD MAX będą mogli wysyłać palety o wymiarach 80/120 cm w podstawie i wysokości do 170 cm oraz  wadze nieprzekraczającej 700 kg. Oferta obejmuje wysyłki eksportowe, ale z czasem pojawi się również możliwość przesyłek importowych. Dzięki usłudze Track & Trace palety objęte są stałym monitoringiem od momentu nadania przesyłki do odebrania jej przez adresata.

Międzynarodowa obsługa przesyłek paletowych to kolejny krok w budowaniu oferty usług i produktów dla jak najszerszego spektrum Klientów. Dzięki DPD MAX firmy mogą nadawać większe przesyłki w konkurencyjnych cenach. Nasz partner, firma Palletways, jest doświadczonym i godnym zaufania operatorem w tym segmencie rynku logistycznego, co daje nam pewność bezpieczeństwa i szybkości przesyłek – mówi Łukasz Zembowicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w DPD Polska.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C